ROZMOWA Z MICHAŁEM PISZKO KANDYDATEM NA BURMISTRZA KŁODZKA

  • 27.11.2014, 15:09
  • admin TVS
ROZMOWA Z MICHAŁEM PISZKO KANDYDATEM NA BURMISTRZA KŁODZKA
Naszym gościem w studio jest Michał Piszko kandydat na burmistrza Kłodzka.
Naszym gościem w studio jest Michał Piszko kandydat na burmistrza Kłodzka.

admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (91)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 02.12.2014, 20:23
Piszko niestety przypomina nakręconą lalkę, która powtarza drętwe teksty... Taki gościu wystawiony ( z braku laku) z rozdania partyjnego.
Gość
Gość 29.11.2014, 17:08
Kolego powyżej, który piszesz do kolegi jeszcze wyżej. Przecież nie napisał komu NIE UFA. Widocznie dobrze wież komu nie można ufać ha..ha.. P
Gość
Gość 29.11.2014, 12:13
Kolego powyżej przypominam, że obowiązuje cisza wyborcza.
Gość
Gość 29.11.2014, 08:45
NIE UFAM !!!
Gość
Gość 28.11.2014, 23:09
Piszko to taki prawdziwy wymoczony śledż . Upodobnił się do swojego krawata. Cienki Bolek, współczesny aparatczyk...Będzie na piwo razem z Łąckim chodził...
Gość
Gość 28.11.2014, 23:07
Piszko to taki prawdziwy wymoczony śledż . Upodobnił się do swojego krawata. Cienki Bolek, współczesny aparatczyk...Będą razem na piwo z Łąckim chodzić...
Gość
Gość 28.11.2014, 22:14
A Piszko ma inny krawat? ten zielony śledzik juz chyba śmierdzi sledziem, bo ciągle w nim łazi, bleeee
Gość
Gość 28.11.2014, 22:08
Głosuję na Pana Michała
Gość
Gość 28.11.2014, 20:51
Kłodzkie " elity" partyjne PO to niestety nieudane egzemplarze i szkodniki tej partii w tertenie. Całe szczęście , że po wyborach panowie Piszko i Żabski zostaną rozliczeni ze swoich nieudolności szkodzących wizerunkowi partii. Ich czas dobiega końca ...
Gość
Gość 28.11.2014, 20:41
turyści , którzy maja do dyspozycji , aż 98 miejsc noclegowych :) a gdzie hotel sieciowy ....w Polanicy. Szpytma chciał za dużą ł.......kę.
Gość
Gość 28.11.2014, 20:38
Janusz, o Twojej żonie brzydko mówili na tych taśmach a Ty ich dalej popierasz? Fakt, że jedni mówili ale inni niestety przytakiwali - to obrzydliwe, takie brudy wyciągać. Tak się zachowują politycy, "mężowie zaufania społecznego"? Nie mówię żeby od razu popierać kontrkandydata B.SZ., bo na niego nie głosowaliśmy ale - czas już chyba zamilknąć drogi Januszu, by ocalić resztki godności.. No chyba, że były jakieś oficjalne przeprosiny od panów LM. MP. i TŻ., które przegapiliśmy? Cała ta sytuacja jest żenująca i niesmaczna.. nie niestety wsadziła wszystkich wymienionych tu panów do jednego worka. Czy naprawdę nie mamy w Kłodzku polityków, którzy mogą nas godnie reprezentować i za których nie trzeba się wstydzić?
Gość
Gość 28.11.2014, 20:19
Żadne zaklinanie rzeczywistości obozu Piszki nie zmieni tego co widać gołym okiem. Turyści i przyjezdni zachwycają się Kłodzkiem , a ci co znają miasto z przeszłości nie mogą uwierzyć, że to to samo miasto. Teraz czas na nowe miejsca pracy , które powstają przy ul. Zajęczej i ul. Objazdowej, a w najbliższym czasie na terenach włączonych do WSSE leżących w obrębię ulic Noworudzkiej i Piłsudskiego !!!!!
Gość
Gość 28.11.2014, 20:14
Żadne zaklinanie rzeczywistości nie zmieni tego co widać gołym okiem. Turyści i przyjezdni zachwycają się Kłodzkiem , a ci co znają miasto z przeszłości nie mogą nadziwić się jak zmieniło się korzystnie, nie do poznania.
Gość
Gość 28.11.2014, 19:48
Jeżeli obecny burmistrz w niedzielnym głosowaniu uzyska około 35% głosów to będzie mógł mówić o olbrzymim sukcesie. Mam nadzieję, że Kłodzczanie już nigdy w przyszłości nie dadzą się nabrać na wyborcze obiecanki obiecanki żadnego przybłędy.
Gość
Gość 28.11.2014, 19:44
127,53 % DŁUGU MIASTA
Gość
Gość 28.11.2014, 19:43
Szpytma jest skończony
Gość
Gość 28.11.2014, 19:43
Dopana Janusz oczywiście.ups
Gość
Gość 28.11.2014, 19:42
o pana Janusza Skrobota Kampania pan Michała Piszki jest wzorcowa spędził wiele czasu rozmawiając w wyborcami, a mieszkańców zna lepiej od konkurenta pana Szpytmy. Jednakże nie pomaga mu kaprys zazdrości i intryg tajemniczego donosiciela nagrywającego w ukryciu. Przygoda z rozmowami lokalnych polityków stała się szmatława angażując czas wyborców do oglądania niskiego lotu rozmowy prywatne. Jak widać toczy się to zaplanowanym tempem czarny marketing polityczny– przykład gazetki jednak brakuje wyraźnej zarysowanej intrygi kto ma motyw aby wyborcy się o tym dowiedzieli. Komu zaufają mieszkańcy Kłodzka okaże się w niedzielę.
Gość
Gość 28.11.2014, 19:41
Brawo panie Januszu. Intryga szyta zbyt grubymi nićmi, żebyśmy dali się nabrać :)
Gość
Gość 28.11.2014, 19:40
Kolejne zawiadomienie w prokuraturze