ODBYŁA SIĘ SESJA RADY MIEJSKIEJ W BIELAWIE

  • 10.12.2014, 13:33
  • admin TVS
ODBYŁA SIĘ SESJA RADY MIEJSKIEJ W BIELAWIE
10 grudnia w sali narad Urzędu Miejskiego w Bielawie odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej. Podczas obrad oficjalnie został zaprzysiężony radny Andrzej Owczarek, który z przyczyn zdrowotnych nie mógł uczestniczyć w uroczystej sesji.
10 grudnia w sali narad Urzędu Miejskiego w Bielawie odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej. Podczas obrad oficjalnie został zaprzysiężony radny Andrzej Owczarek, który z przyczyn zdrowotnych nie mógł uczestniczyć w uroczystej sesji.


admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 15.12.2014, 19:06
Do spowiedziiiiiiiiiiiiiii śmiechu warte,,a komu to się spowiadać zwykłemu grzesznikowi takiemu samemu jak my??????? który powinien zakasać rękawy i zap...do roboty a nie siedzieć z dupą pierdzieć w stołek i ciągnąc od biednych ludzi pieniądze i coroku jak żebrak łazić po domach i zbierać pieniądze wydawane później na kurwy
Gość
Gość 15.12.2014, 19:03
Boże co za Rada ,patrząc na te gęby to jak na jakieś melinie,,,Łyżwa miał tworzyć miejsca pracy a zaczął od zwalniania i przyjmowania dup młodych a co na to jego zona,,,,obiecanki cacanki dochlapał się do żłoba i będzie teraz żłopać ile wejdzie i z mieszkanka na wolności przeniesie się niebawem do willi
Gość
Gość 14.12.2014, 17:39
Przestańcie głupoty wypisywać zazdrośnicy. Weżcie sie lepiej za ubieranie choinki i idzcie do spowiedzi..
Wesolych Swiąt Bozego Narodzenia.
Gość
Gość 13.12.2014, 19:55
"Jeszcze nigdy w historii ludzkości tak wielu nie zawdzięczało tak wiele...zwykłej grochówie"
Gość
Gość 12.12.2014, 20:22
oj tak ta micha grochówki i parcja kiełbaski za 6zł kilo wyjdzie bielawianom bokiem, moherowy bereciki i pampersy będą się jeszcze modlić aby łyżwa ze swoją ekipą zniknął z bielawskiego ratusza
Gość
Gość 12.12.2014, 17:50
P>DZWINIEL -PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ ZWOLAC REFERUNDUM !!!!!!!!oby w pore !!!!!!Zniszcza wszystko !!!!!!!!! ZENADA!!!!!!!!!! RUNOWICZ!!!!!!!!!-Brak kompetencji !!!!!!!!!!!! miał pole do popisu pracując w Wydziale Komunikacji w UM-w B-WIE ,w latach 90-tych !!!!!!-zero wówczas kompetencji !!!!!!!!!! zbyt DUZO PETENTOW GO ZAPAMIETALO !!!!!!!!!-WEDLUG WLASNEGO ::WIDI MI SIE :!!!!!!!!!!! P .RUNOWICZA PETENT BYL ZALATWIONY!!!!!!!!NIE TEGO CHYBA WYBORCY OCZEKIWALI OD P.LYZWY!!!!!!!!! ZERO KOMPETENCJI !!MIESZKANCY BIELAWY !!!!!!!!!!-ZROBCIE COS !!!!!!!!!!!!!-DALISCIE KUPIC SIE ZA MISKE GROCHOWKI !!!!!!!!! ZNISZCZA MIASTO!!!!!!!!!!
Gość
Gość 12.12.2014, 17:37
Radny T>Jazowski>jakos w LICEUM!!! -tak ochoczo nie podnosiles reki do odpowiedzi ?!!!!!!!!!!!!!!-cos się zmienilo ??!!!!!!
Gość
Gość 12.12.2014, 12:02
Radny Kroczak-honorowy obywatel Bielawy-zrzeknij się tego tytułu bo go hańbisz!!!
Gość
Gość 12.12.2014, 09:27
Dlatego konkretna data i robimy referendum, będzie się działo.
gość z Dzierżoniowa
gość z Dzierżoniowa 11.12.2014, 23:49
Kiedyś zazdrościłem bielawianom miasta i zarządzania ale teraz współczuję. Będziecie mieli bałagan
Gość
Gość 11.12.2014, 21:29
MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Konieczne Referendum!!!!!!!!!!!!!!!!!Odwolac w trybie pilnym Burmistrza !!!!!!!!!!!Runowicza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!i cala reszte !!!!!!!!!!!!!!! ludzie kogo wybraliście!!!!!!!!!!!!!!!Bielawa tonie!!!!!!!!!!!!!!Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
Gość 11.12.2014, 13:26
Wynagrodzenie burmistrza Łyżwy, świadczy o tym jak deprecjonuje się w Bielawie wykształcenie
Gość
Gość 11.12.2014, 09:26
"ustalili wysokość wynagrodzenia KTÓRA(!) wynosi" - cóż za analfabetyzm telewizyjny. Rzecznik nie napisał, nie było skąd ściągnąć?
Gość
Gość 11.12.2014, 08:59
radna jak radna, ale chłopcy będą mieli radochę
Gość
Gość 11.12.2014, 08:52
a co na to radna Marta Masyk?
Gość
Gość 10.12.2014, 21:04
A było już coś oficjalnie na ten temat? Nie! Więc może wstrzymajmy się z osądami, bo jestem pewnien, że będzie konkurs, Łyżwa to nie Dźwiniel
Gość
Gość 10.12.2014, 20:49
Wychodzi brak profesjonalizmu i obsadzanie po znajomości, a miało być inaczej niż za Rycha
Gość
Gość 10.12.2014, 20:44
a nie powinien być jakiś konkurs na to stanowisko? i każde inne?
Gość
Gość 10.12.2014, 20:10
Wice Runo będzie miał radochę z tego równouprawnienia, może znowu będzie gwał...
Gość
Gość 10.12.2014, 19:30
Idą święta to Snieżynka jest na czasie. Nie czepiajcie sie ,wyrobi sie i jeszcze wam pokaże jak nalezy pracować.

Pozostałe