ZŁOTE GODY W NOWEJ RUDZIE

  • 17.12.2014, 17:42
  • Zbigniew Kukiełka
ZŁOTE GODY W NOWEJ RUDZIE
W środę 17 grudnia w Urzędzie Miejskim w Nowej Rudzie odbyła się niecodzienna uroczystość. Pięć par małżeńskich obchodziło złote gody, czyli 50 lecie pożycia małżeńskiego, oraz dwie pary jubileusz 60 lat małżeństwa.
W środę 17 grudnia w Urzędzie Miejskim w Nowej Rudzie odbyła się niecodzienna uroczystość. Pięć par małżeńskich obchodziło złote gody, czyli 50 lecie pożycia małżeńskiego, oraz dwie pary jubileusz 60 lat małżeństwa. Uroczystości przewodniczył burmistrz miasta Tomasz Kiliński oraz przewodniczący rady miejskiej Andrzej Behan.

Zbigniew Kukiełka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 18.12.2014, 21:41
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.Zazdroszcze

Pozostałe