"NIEZALEŻNI RADNI" ODWOŁALI LESZKA STRÓŻYKA

  • 18.12.2014, 09:30
  • Admin TVS
"NIEZALEŻNI RADNI" ODWOŁALI LESZKA STRÓŻYKA
17 grudnia w sali narad Rady Miejskiej w Bielawie odbyła się druga po tygodniowej przerwie cześć sesji. Na początku według porządku obrad wybrano wiceprzewodniczących Rady Miejskiej.
17 grudnia w sali narad Rady Miejskiej w Bielawie odbyła się druga po tygodniowej przerwie cześć sesji. Na początku według porządku obrad wybrano wiceprzewodniczących Rady Miejskiej.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (146)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 26.12.2014, 00:56
Pan Tomasz Wojciechowski boi się zemsty! Czyżby miał powody? Ludzie, zawsze oddany byłemu Burmistrzowi! Zawdzięcza Mu bardzo dużo! Co za hipokryzja!
Gość
Gość 25.12.2014, 09:07
Na sesji widziałem radnego w garniturze z białymi obramowania. Pisze ponieważ przypomniał mi się film "hotel 52" :) teraz słówko do Adasia. Adaś widzisz życie jest takie jakie jest, jeśli nie będziesz współpracował to będziesz na szarym końcu. Są ważniejsze sprawy niż jakiś tam klub ubiegający się o dofinansowanie. Ale jeśli będziesz współpracował to z pewnością ktoś pomyśli i może coś skapnie. To normalne -nie wiedziałeś. To zastanawiające jak utrzymywał się podczas kiedy stary burmistrz był u władzy. Przypomina mi się pewne zdanie. Zapomniał wół ....... i tak dalej.
Gość
Gość 22.12.2014, 09:43
Czy ktoś zna jaką rolę w stanie wojennym pełnił Kazimierz R?
Gość
Gość 21.12.2014, 21:37
Pan Kazimierz R. wytyka innym załatwianie po znajomości pracy bratu...mężowi...itp. a zapomina, że w Cechu pracuje: Kuzynka Księgowej, Ciocia ksiegowej-mama kuzynki i kuzynka męża ksiegowej.I TO JEST OK !!!!!!???????????
Gość
Gość 21.12.2014, 11:15
Pan T.Wojciechowski - zakłamana m....a .Wstyd tak nisko upaść z tym "odwetem"na pracownikach UM przez nowego Burmistrza. Pan Rachowiecki zapomniał jak w Spółdzielni Rzemieślniczej zwoływał POP PZPR ganiąc członków za nieobecności na zebraniach ale teraz kruchta i koryto najwazniejsze.
Gość
Gość 20.12.2014, 19:47
Gratulacje Panie Cąber.
Gość
Gość 20.12.2014, 17:20
Leszek Stróżyk na własną prośbę pozbył się swojego łańcucha. Najpierw zostawił kolegów z Forum, potem jak go koledzy wybrali to ich też zostawił i stał się radnym niezależnym. Jak inni odeszli i stali się radnymi niezależnymi to nazwano ich zdrajcami ? hola Panie Stróżyk opowiedz o swojej sytuacji ludziom?
Gość
Gość 20.12.2014, 16:03
A to prawda że strozyk zatrudniony był w bielawskim tartaku, który to każdego roku miał umorzenia podatku zatwierdzone przez burmistrza?
Gość
Gość 20.12.2014, 15:54
Nic go nie łączy bo właśnie to wyciągnął
Gość
Gość 20.12.2014, 15:07
zapewne interes
Gość
Gość 20.12.2014, 14:27
Co Łączy Pachurę z córką Dżwiniela?
Gość
Gość 20.12.2014, 13:31
Pan Janusz Cąber został nowym prezesem MZBM w Bielawie.
Serdeczne gratulacje.
Gość
Gość 20.12.2014, 11:27
przeciez forum tez glosowało na Strozyka
Gość
Gość 20.12.2014, 10:00
Jaki kolega????kolegòw to stròżyk miał w forum ale ich zostawił dla łańcucha!!!!
Gość
Gość 20.12.2014, 09:28
przeciez mogli glosowac za dobrymi pomyslami ludzi od Łyzwy bez zakladania klubu niezaleznych! Zenujace jest to ze Masyk, Warchol, Owczarek, Gajda poparli swojego kolege na przewodniczacwgo rady a kilka dni pozniej go odwolali (bez uzasadnienia!!!) i poparli czlowieka od Lyzwy. Nie dziwi cie fakt ze Gajda zostal wiceprzewodniczacym Rady a reszta objeła funkcje przewodniczacych komisji. Naiwny jestes czy głupi? To byla transakcja wiązana. Mysle ze komisje to tylko czesc łupu który zgarneli.
Mieszkaniec Bielawy - by żyło nam się lepiej
Mieszkaniec Bielawy - by żyło nam się lepiej 20.12.2014, 00:32
Rzygać mi się chce jak czytam te wszystkie komentarze które mówią o tym że jeśli się odchodzi od parti i tworzy inną NIEZALEŻNĄ to znaczy że są sprzedawczykami!!!! LUDZIE POMYŚLCIE TROCHĘ!!! A może oni złożyli/stworzyli niezależną partię po to żeby dawać poparcie przy dobrych inicjatywach/pomysłach partii pana Łyżwy po to żeby było lepiej w BIELAWIE (czytaj dla nas mieszkańców)!!!! Wiadomo że się nie da wszystkim dogodzić. Oni moim zdaniem nie chcą wetować dobrych pomysłów dla rozwoju Bielawy, ale jak będą złe to będą przeciwko nim!!! BRAWO dla Was Panie Pyziak, Warchoł, Owczarek i reszta!!! Może w końcu coś dobrego powstanie dla Bielawy bo tak naprawdę nie chodzi o to kto z jakiej partii tylko o to żeby nam mieszkańcom żyło się lepiej!!!!!!
PS Materiał pana Pachury jednostrony i żenujący!!! szkoda bo wcześniej nagrania były całkiem fajne ale po zmianie burmistrza wychodzi szydło z worka
Gość
Gość 20.12.2014, 00:13
Idiota z ciebie :)
Gość
Gość 19.12.2014, 22:33
Macie racje Adam popierał Dźwiniela i był przeciwny Lyzwie. Ma teraz jaja żeby nadal głosić te same poglady, bo mimo iż władza się zmieniła to jego poglądy w przeciwieństwie do innych sprzedaczykow się nie zmieniły. Przekladow mamy co raz więcej. Parę osób z urzedu zawsze wiernie byli u boku Dźwiniela teraz wiernie sa u boku Łyżwy. Nasmiewali sie z Lyzwy, wysmiewcze rysunki malowali na jego temat a teraz mu dupe liza. Dalej idac.Radni Masykowa, Warchol, Owczarek, Pyziak startowali z komitetu Dźwiniela a jak Rychu nie został burmistrzem to już w opozycji nie chcą być bo nie warto. Lepiej się poukładać z nowymi władzami bo lepszą kasę się wyciągnie a żeby być w opozycji i żeby krytykować obecna rade i władze to trzeba mieć jaja i odwagę. I Szacun dla wszystkich tych którzy się nie sprzedali
Gość
Gość 19.12.2014, 22:03
"Niezależni" radni nadawaliby się do Kabaretu Skeczów Męczących. Problem w tym, że ten kabaret ma pełny skład i nie ogłaszał żadnego castingu.
Gość
Gość 19.12.2014, 20:42
a dlaczego nie było takich wywiadów 4 lata temu? czyli już wiemy, że plotki o zwolnieniach rozsiewał Wojciechowski i nadal to robi. Żal.

Pozostałe