MAREK CHMIELEWSKI NOWYM PREZESEM STGGS

  • 16.01.2015, 13:01
  • Admin TVS
MAREK CHMIELEWSKI NOWYM PREZESEM STGGS
15 stycznia w Zajeździe Hubert w Walimiu odbyło się wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich.
15 stycznia w Zajeździe Hubert w Walimiu odbyło się wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich. Podczas spotkania podjęto kilka istotnych uchwał, pierwszą z nich było powołanie nowego Prezesa w osobie Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego. Zatwierdzono również skład Zarządu i powołano Komisję Rewizyjną w której zasiedli Janusz Ferenc z Gminy Nowa Ruda, Łukasz Kazek z Gminy Walim oraz Katarzyna Cichoń z Gminy Stoszowice, wprowadzono zmiany w Statucie oraz podjęto decyzję o podwyższeniu składki członkowskiej do 1,00 zł od mieszkańca gminy rocznie. Delegatom przedstawiona została prezentacja przedstawiająca dotychczasową działalność STGGS. którą poprowadził Ireneusz Rogalski. Zarząd STGGS serdecznie dziękuje Zajazdowi Hubert, Gminie Walim i panu Wójtowi Adamowi Hausmanowi za gościnę oraz pani Ewelinie Firlej z wydziału Promocji Gminy Walim za udzieloną pomoc w organizacji WZC. Następne WZC, tym razem sprawozdawcze za rok 2014 odbędzie się w okolicach marca, na które mamy zamiar zaprosić gości, między innymi przedstawicieli Nadleśnictw, Stowarzyszeń itd.Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 16.01.2015, 15:09
Nie jest tak źle, od kilku lat robią sporo. Przez wiele lat nie robiono nic w Górach Sowich ale od kilku zdecydowanie się poprawiło. Kierunek mają dobry. Gratulacje Marek !
Gość
Gość 16.01.2015, 15:02
Na stronie www.gorysowie.org są do pobrania sprawozdania z działalności STGGS za lata poprzednie, jeszcze bez roku 2014
Gość
Gość 16.01.2015, 13:19
siedzo i pierdzo
Gość
Gość 16.01.2015, 13:10
Ja też chętnie bym się zapoznał z dotychczasową działalnością. Gdzie te info znajdę? Nie interesuje mnie nowy Prezio i podwyższenie składki. Chcę zobaczyć ich realne działania. Wszędzie tylko stoważyszenia ale co oni tam robią?

Pozostałe