STRAŻNICY I "BEZPIECZNE FERIE"

  • 19.01.2015, 13:19
  • Admin TVS
STRAŻNICY I "BEZPIECZNE FERIE"
1060 uczniów z dzierżoniowskich placówek oświatowych przeszkoliła w pierwszych tygodniach stycznia 2015 dzierżoniowska Straż Miejska realizując program pt. „Bezpieczne ferie".

1060 uczniów z dzierżoniowskich placówek oświatowych przeszkoliła w pierwszych tygodniach stycznia 2015 dzierżoniowska Straż Miejska realizując program  pt. „Bezpieczne ferie". Strażnicy przeprowadzili siedem prelekcji  dla dzieci i młodzieży.    

Podczas takich spotkań strażnicy zawsze przypominają uczniom numery telefonów alarmowych i uświadamiają im, w jakich sytuacjach dzwonić do odpowiednich służb. Zapoznają uczniów z zasadami bezpiecznego spędzania czasu w domu, jak i podczas zabaw zimowych, np. z zasadami bezpiecznej zabawy w śnieżki czy korzystania z sanek. Przestrzegają również uczniów przed kontaktami z osobami obcymi i przebywaniem w miejscach niebezpiecznych.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe