DLA KAMILA ZEBRANO PONAD 17500 ZŁ

  • 20.01.2015, 21:45
  • Admin TVS
DLA KAMILA ZEBRANO PONAD 17500 ZŁ
W sobotę 17 stycznia w Ludwikowicach Kłodzkich odbyła się impreza charytatywna na rzecz chorego Kamila, ucznia Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jugowie, który zachorował na białaczkę.

W sobotę 17 stycznia w Ludwikowicach Kłodzkich odbyła się impreza charytatywna na rzecz chorego Kamila, ucznia Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jugowie, który zachorował na białaczkę. Podczas tej akcji udało się zebrać blisko 17500 zł.

Kolejne akcje zaplanowano:
22 stycznia w budynku gimnazjum w Jugowie można oddać krew z dedykacją dla Kamila (od 9-13). 24 stycznia Charytatywny Maraton Zumby w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jugowie (15-17). 15 lutego Dzień Dawcy Szpiku dla Kamila i innych, podczas którego będzie można zapisać się do Bazy Dawców Komórek Macierzystych (Fundacja DKMS) w godzinach 10-16 w gimnazjum w Jugowie oraz CKGNR w Ludwikowicach i pomóc w ten sposób nie tylko Kamilowi, ale również innym chorym na białaczkę. Może akurat ktoś z nas będzie mógł zostać dawcą szpiku dla kogoś chorego i uratuje czyjeś życie.

W marcu planujemy również organizację Loteri Fantowej, ale nie znamy jeszcze daty. 

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 21.01.2015, 20:40
Ukłony to piękne inicjatywy, dobrzy ludzie, cudowni nauczyciele, którzy to zorganizowali i ta wypowiedź posłanki - pełna serca pełna wzruszenia dobrze, źe są ludzie, którzy chcą i potrafią -
Anna
Anna 19.01.2015, 19:52
Pani Moniko, jest pani wspaniałą, cudowną osobą, daje pani wiele energii, poruszyła pani nasze serca. Słyszała pani brawa od nas, które wybrzmiwały jeszcze długo, po pełnym emocji wystąpieniu. Wiemy, że pomaga pani Kamilowi na inne sposoby, dziękujemy, pani wsparcie jest niedocenione.

Pozostałe