PAULINA WALCZEWSKA OFICJALNIE ROZPOCZĘŁA PRACĘ

  • 29.01.2015, 12:12
  • adminTVS
PAULINA WALCZEWSKA OFICJALNIE ROZPOCZĘŁA PRACĘ
Paulina Walczewska od poniedziałku 26 stycznia oficjalnie objęła funkcję rzecznika prasowego w Urzędzie Miejskim w Bielawie. Stanowisko to w drodze konkursu przejęła po Łukaszu Masyku.
Paulina Walczewska od poniedziałku 26 stycznia oficjalnie objęła funkcję rzecznika prasowego w Urzędzie Miejskim w Bielawie. Stanowisko to w drodze konkursu przejęła po Łukaszu Masyku.

adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 25.03.2015, 17:47
Oj bielawianie ale z was zawistni ludzie ;) sami pewnie lepiej się sprawdzicie
Gość
Gość 04.02.2015, 12:48
łubu dubu niech nam żyje piotr łyżwa, a teraz to samo w rytmie zumba
Gość
Gość 03.02.2015, 23:08
Wystarczy porównać Dźwiniela Hordyja Pachą do Łyżwy Runowicza i Grainer. Którysskład lepszy? Teraz pozostaje tylko żałować ze Bielawa źle wybrala
Gość
Gość 02.02.2015, 15:49
pierwsze kłamstwo wyborcze łyżwy, miało nie być wiceburmistrzów
Gość
Gość 02.02.2015, 15:49
pierwszy kłamca wyborczy łyżwy, miało nie być wiceburmistrzów
Gość
Gość 02.02.2015, 12:00
Jeżeli wyborcy wiedzieliby kto zasiądzie obok burmistrza, werdykt napewno byłby inny .
Gość
Gość 02.02.2015, 11:32
Antagoniści Burmistrza Łyżwy pokazują żenujący poziom i brak zdolności do pogodzenia się z werdyktem wyborców.
Gość
Gość 31.01.2015, 18:55
druga arogancka blondynka przy łyżwie, czy łyżwa też jest blondynem?
Gość
Gość 31.01.2015, 16:46
Pani Marzena pewnie sama sobie te pochlebstwa pisała.Stać ją na to :)
Gość
Gość 31.01.2015, 15:09
Z A Z D R O S N I C Y ! ! !
Gość
Gość 31.01.2015, 12:33
arogancja tej pani i ignorancja bielawy zmroziła mnie, szkoda że nie błysnęła rozumem
Gość
Gość 30.01.2015, 17:34
Halo halo pani rzecznik masz promować miasto ? Przecież rzecznik zawsze idzie na pierwszy ogień a ty chcesz tak cichutko siedzieć to po co to wszystko Panie Łyżwa licz na siebie bo paniusia ma inne zadania
Gość
Gość 30.01.2015, 17:31
wysłuchałem wywiadu z nową rzecznik widać że brak dziennikarskich umiejętności nadrabia tupetem i srogą miną bo to że nie ma orientacji świadczy zamieszczona informacja o nowych miejscach pracy na 200 metrach mogłaby chociaż trochę pomyśleć a nie pisać bzdury
Gość
Gość 30.01.2015, 17:31
wysłuchałem wywiadu z nową rzecznik widać że brak dziennikarskich umiejętności nadrabia tupetem i srogą miną bo to że nie ma orientacji świadczy zamieszczona informacja o nowych miejscach pracy na 200 metrach mogłaby chociaż trochę pomyśleć a nie pisać bzdury
Gość
Gość 30.01.2015, 15:06
Marzenka, nie martw się, ludzie są złośliwi, tym bardziej, że nie mają racji oczerniając Ciebie, Jesteś świetną dziennikarka, zresztą więcej widzę pozytywnych wypowiedzi na Twój temat, trzymaj sie i powodzenia
Marzena Zdolska
Marzena Zdolska 30.01.2015, 11:48
Witam. Nie rozumiem dlaczego zostałam wplątana w tę dyskusję i dlaczego Państwa tak interesuje moja droga zawodowa. Prosiłabym nie powielać nieprawdziwych informacji. W tym konkursie udziału nie brałam a Paulinie życzę powodzenia na stanowisku i sukcesów zawodowych. Nie jest osobą publiczną i dziwi mnie fakt, że dyskusja skupiła się na tym co robię, a co jest moja prywatna sprawą. Pozdrawiam
Gość
Gość 30.01.2015, 11:30
Marzena taka elokwentna i tulu ma niby znajomych i pracy nie ma ok kilku miesięcy... O czymś to świadczy.
Gość
Gość 30.01.2015, 11:22
A co to za super sławny portal z blondyną w tle, napisz, bom ciekaw czy o tym samym myślimy. Ten lizodupoŁyżwy portal?
Gość
Gość 30.01.2015, 11:15
Bielawianie a czemu to znowu ta osoba wam nie pasuje?....Ja odpowiem,bo wam nikt nie pasuje. Wieczni malkontenci.
koleżanka
koleżanka 30.01.2015, 11:12