PRZYJDŹ NA SZKLANY WERNISAŻ

  • 11.02.2015, 09:37
  • Admin TVS
PRZYJDŹ NA SZKLANY WERNISAŻ
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu zapraszają 13 lutego o godz. 17.00 na wernisaż wystawy Studentów i Wykładowców Pracowni szkła w architekturze i Pracowni witrażu Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu zapraszają 13 lutego o godz. 17.00 na wernisaż wystawy Studentów i Wykładowców Pracowni szkła w architekturze i Pracowni witrażu Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ekspozycję "Szklany kolorowy świat" będzie można oglądać w Galerii „Na Piętrze” do 26 marca.

Wystawę poprzedziły warsztaty z technik szklarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzonych przez studentów Wydziału Ceramiki i Szkła. Uczestnicy poznali tajniki fusingu, zapoznali się z rodzajami szkła, stworzyli różne szklane kompozycje i biżuterię. Zainteresowani mieli okazję wypytać studentów o kulisy nauki w ASP.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe