Poniedziałek, 21.10.2019

KTO NOWYM SZEFEM STRAŻY MIEJSKIEJ W BIELAWIE?

  • 17.02.2015, 16:27
  • adminTVS
KTO NOWYM SZEFEM STRAŻY MIEJSKIEJ W BIELAWIE?
Już niebawem ogłoszony zostanie w Bielawie konkurs na stanowisko szefa Straży Miejskiej. Poprzednio funkcję tą pełnił Zbigniew Grubka, który jak się dowiedzieliśmy sprawę dotyczącą zwolnienia z pełnionej funkcji skierował do sądu pracy.
Już niebawem ogłoszony zostanie w Bielawie konkurs na stanowisko szefa Straży Miejskiej. Poprzednio funkcję tą pełnił Zbigniew Grubka, który jak się dowiedzieliśmy sprawę dotyczącą zwolnienia z pełnionej funkcji skierował do sądu pracy i pierwsza rozprawa odbędzie się już 1 kwietnia. Mimo, że konkurs przed nami to już się w politycznych kuluarach wymienia Grzegorza Nowaka redaktora naczelnego Dzierżoniowskiego Tygodnika Powiatowego, który najprawdopodobniej otrzymać ma to stanowisko w zamian za okazaną pomoc przy kampanii wyborczej.

adminTVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (99)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
saper1957
saper1957 06.03.2015, 08:02
Tylko nie Nowak...!!! Cham i gbur,żle wychowany!!!
Gość
Gość 28.02.2015, 20:02
BŁOND ZROBIŁEM CELOWO >PRZYP RAD>
WASZ RADNY
WASZ RADNY 28.02.2015, 20:01
Proponuje Lecha wałense.ON WAM DA!
Gość
Gość 26.02.2015, 13:49
WSZYSTKICH ZAMKNĄĆ TRZEBA , PANIE MECENASIE
Mecenas
Mecenas 25.02.2015, 14:50
Do zobaczenia w Sądzie! Mieszkańcy Bielawy w końcu poznają anonimowych prześladowców a jakieś Stowarzyszenie podziękuje jak dostanie kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy za naruszenie dóbr osobistych państwa N.
Gość
Gość 25.02.2015, 09:47
drodzy internauci ! nauczcie się poprawnie pisać i nie robić błędów ortograficznych !!!. Co do Straży Miejskiej podzielam zdanie innych ZLIKWIDOWAĆ nierobów!!!.,
Gość
Gość 24.02.2015, 14:59
Kampania wyborcza się skończyła,brać się za robotę-nieroby
Gość
Gość 24.02.2015, 09:49
rysio po przegranych wyborach wywiadzie dla tv sudecka oswiadczyl ze musi dac sobie odpoczac tzn zajmie sie czynna kultura fizyczna ,alez pania dzwinel KF na L4? wstyd ze pan jest bielawianinem
Gość
Gość 24.02.2015, 09:49
rysio po przegranych wyborach wywiadzie dla tv sudecka oswiadczyl ze musi dac sobie odpoczac tzn zajmie sie czynna kultura fizyczna ,alez pania dzwinel KF na L4? wstyd ze pan jest bielawianinem
Gość
Gość 24.02.2015, 09:49
rysio po przegranych wyborach wywiadzie dla tv sudecka oswiadczyl ze musi dac sobie odpoczac tzn zajmie sie czynna kultura fizyczna ,alez pania dzwinel KF na L4? wstyd ze pan jest bielawianinem
Gość
Gość 24.02.2015, 09:49
rysio po przegranych wyborach wywiadzie dla tv sudecka oswiadczyl ze musi dac sobie odpoczac tzn zajmie sie czynna kultura fizyczna ,alez pania dzwinel KF na L4? wstyd ze pan jest bielawianinem
Gość
Gość 24.02.2015, 09:49
rysio po przegranych wyborach wywiadzie dla tv sudecka oswiadczyl ze musi dac sobie odpoczac tzn zajmie sie czynna kultura fizyczna ,alez pania dzwinel KF na L4? wstyd ze pan jest bielawianinem
Gość
Gość 24.02.2015, 09:49
rysio po przegranych wyborach wywiadzie dla tv sudecka oswiadczyl ze musi dac sobie odpoczac tzn zajmie sie czynna kultura fizyczna ,alez pania dzwinel KF na L4? wstyd ze pan jest bielawianinem
Gość
Gość 23.02.2015, 19:36
Jak zatrudni Nowaka to może zapomnieć o następnej kadencji
Gość
Gość 23.02.2015, 19:28
a to ciekawe z tym L4 r.Dzwinela ciekawa jestem co sie stalo- ze zdrowiem cos nie tak????? a Straz Miejska w B-wie dawno do likwidacji na co sie czeka - Panie Burmistrzu przeprowadzic referendum wsrod mieszkancow i dowie sie pan jak ludzie to widza bo w koncu od ludzi duzo zalezy i to czy pan bedzie dalej za 4 lata.
Gość
Gość 23.02.2015, 17:42
czego jelopie czepiasz sie uczciwych ludzi ktorzy pracuja za niewielkie pieniadze nie takie jak w polici
Gość
Gość 23.02.2015, 15:48
Nowak sam odszedł
Gość
Gość 22.02.2015, 19:34
To ciekawe jakie były powody że Dźwiniel zwolnił Nowaka.
Gość
Gość 22.02.2015, 18:42
Dlaczego były burmistrz siedzi jak pasożyt na L4 i ciągnie publiczne pieniądze, gdzie jest ZUS i jego komisje do zbadania takich delikwentów.
Gość
Gość 22.02.2015, 18:38
Zmiany są niezbędne.

Pozostałe