SZANSA NA INNOWACYJNY ROZWÓJ

  • 19.02.2015, 10:57
  • Admin TVS
SZANSA NA INNOWACYJNY ROZWÓJ
Olbrzymie fundusze mogą pozyskać przedsiębiorcy na realizację innowacyjnych projektów w swoich firmach. O krajowych i międzynarodowych środkach dowiedzą się podczas wtorkowej konferencji.

Olbrzymie fundusze mogą pozyskać przedsiębiorcy na realizację innowacyjnych projektów w swoich firmach. O krajowych i międzynarodowych środkach dowiedzą się podczas wtorkowej konferencji. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” oraz Centrum Technologii Energetycznych zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców.

Perspektywa finansowa na lata 2014 – 2020 to olbrzymia szansa na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach. Dotacje mogą wynieść nawet 100% kosztów realizacji projektu.

Już 24 lutego w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawiciele firm dowiedzą się o możliwości pozyskania środków z programów krajowych (RPO, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, programy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska) oraz międzynarodowych (LIFE+, Horyzont 2020, KIC). Specjaliści z organizacji doradczej Centrum Technologii Energetycznych opowiedzą o własnych doświadczeniach w realizacji projektów oraz przedstawią zasady ubiegania się o fundusze. Praktyki wykorzystania środków zewnętrznych zaprezentują również firmy: Thermaflex, Sonel, oraz Dolnośląski Park Innowacji i Przedsiębiorczości we Wrocławiu.

Przedstawicieli firm zainteresowanych tematyką zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.
Zgłoszenia można wysyłać na adres: [email protected]. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu mailowego i nr telefonu kontaktowego.
Zgłoszenia przyjmowane są również telefonicznie: Justyna Wojciechowska, Centrum Technologii Energetycznych, tel. 696 032 237

Konferencja: Dotacje dla przedsiębiorstw 2014 – 2020: Technologie – Innowacje – Inwestycje
Miejsce: siedziba Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”, ulica Uczniowska 16, Wałbrzych
Data:24 lutego 2015 (wtorek)
Godzina spotkania: 11:00 – 13:30

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe