CO DALEJ Z KS BIELAWIANKA?

  • 05.03.2015, 15:26
  • adminTVS
CO DALEJ Z KS BIELAWIANKA?
Choć nowy zarząd klubu działa od niedawna, to najprawdopodobniej poda się do dymisji, bo w innym przypadku stowarzyszenie nie otrzyma dotacji z Urzędu Miasta w Bielawie.
W najbliższy piątek 6 marca odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Klubu Sportowego Bielawianka. Choć nowy zarząd klubu działa od niedawna, to najprawdopodobniej poda się do dymisji, bo w innym przypadku stowarzyszenie nie otrzyma dotacji z Urzędu Miasta w Bielawie.

adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolejny gosc
Kolejny gosc 10.03.2015, 14:35
Niestety Barany musza sie pozeganac z cielpla posadka...najwyzsza pora!
Gość
Gość 09.03.2015, 21:35
ja nie wiem co to telewizja sudecka ale to szmata na sto co wy tu piszecie
Gość
Gość 09.03.2015, 13:03
WRESZCIE MAMY BURMISTRZÓW , KTÓRZY ZROBIĄ PORZĄDEK Z TYMI PRZEKRĘTAMI. BRAWO !!!!!!!!
kibic
kibic 09.03.2015, 12:27
o ten to cwaniak wielki z kołkiem w nosie tez powinni mu sie przyjrzeć czy oby miał czyste ręce
to już w Bielawie nie ma porzadnych obywateli tylko taka mende wybrali Łagode porazka
kibic
kibic 09.03.2015, 12:27
o ten to cwaniak wielki z kołkiem w nosie tez powinni mu sie przyjrzeć czy oby miał czyste ręce
to już w Bielawie nie ma porzadnych obywateli tylko taka mende wybrali Łagode porazka
Gość
Gość 09.03.2015, 09:42
Aten chyba znow nawalony pijaczek Łagudko idz na piwo bo chyba masz kaca
Gość
Gość 07.03.2015, 21:34
oj baran i łagutko to teraz was rozliczą, będzie się działo.
Gość
Gość 07.03.2015, 15:20
Jakie osiągnięcia?!!! Wystarczy spojrzeć na to, co się dzieje w Lechii i porównać!
Gość
Gość 07.03.2015, 08:15
Jaki niezależny ponoć Czesio Prezesem heeeeeeee !!!!!!!!!!!
Gość
Gość 07.03.2015, 07:52
Brawo, w końcu nowy, niezależny zarząd, a nie ekipka związana z PZPR i SLD - heheeh precz z komuną !!!!
Gość
Gość 07.03.2015, 07:36
Brawo nowy zarzad nareszcie bedzie normalnie i prosze nowe wladze bielawianki o rozliczeniebbarana i lagotki bo cos czuje ze zlodziejstwo bylo niesamowita
Gość
Gość 06.03.2015, 23:32
Ruinowicz zrujnuje Bielawę. Burmistrzu Łyżwa - opamiętaj się!!! Czy nie widzisz ,że ten człowiek ocieka jadem i nie robi nic pozytywnego ani konstruktywnego? Chłopie pokaż ,że masz jaja a nie zachowuj sie jak marionetka i pogoń tego żenującego i wymagającego leczenia psychiatrycznego trola.
Gość
Gość 06.03.2015, 23:26
Może weźmy kogoś z Lechii, zapłaćmy niech to poukłada bo sie pozabijają nasze tęgie głowy
Malinka
Malinka 06.03.2015, 21:45
Wy Patrzcie na Siebie a nie na moje błędy . Bo pisałem to w pośpiechu .
Gość
Gość 06.03.2015, 19:55
Malina ! co to za błędy !!!!
Gość
Gość 06.03.2015, 18:57
Brawo dla Pani Pyziak, która miała odwagę napisać, a nie internetowe trolle, które są tylko mądre w interencie. Brawo dla Pana Malinowski za odwagę !
Naprawdę, kto pracował blisko tego klubu to nie wspomina sobie tego dobrze. Każdy dosłownie jak tam był to wie, że to była tragedia i porażka kompletna. A Pan Łagutko gubi się w zeznaniach bez przerwy, najpierw że Pan Łyżwa nie chciał rozmawiać, potem że rozmawiał. Najpierw mówi, że mamy 1 miejsca, kiedy pasuje to do mówienia o sukcesach, potem jakoś nie wspomni, że najważniejsza drużyna jest w katastrofalnej sytuacji i mówi "nieważne czy 1 czy ostatnie, 3 liga jest", to dlaczego Pan kiedy mamy 1 miejsce nie mówi "nie ważne czy 1, czy ostatnie" ?
Gość
Gość 06.03.2015, 18:42
Jebac was barany czas z bielawy zrobic normalne miasto nie zascianek ddz i to wszystko zjebal wasz wodz rysio tempe huje
Gość
Gość 06.03.2015, 17:46
Brawo Aniu!!!
Gość
Gość 06.03.2015, 17:18
Panie Malinka z ortografii-1 !
Malinka
Malinka 06.03.2015, 16:35
I jeszcze jedno były Pan Prezes i Pan Marek nie mieli odwagi się normalnie porzegnać tylko nasłali Pana Łagutkę a ten telefonicznie. A teraz nie umią sie sami porzegnać.

Pozostałe