BURZLIWE WALNE KS BIELAWIANKA

  • 09.03.2015, 17:01
  • adminTVS
BURZLIWE WALNE KS BIELAWIANKA
W piątek 6 marca w sali narad Urzędu Miejskiego w Bielawie odbyło się nadzwyczajne walne zebranie Stowarzyszenia Klubu Sportowego Bielawianka.
W piątek 6 marca w sali narad Urzędu Miejskiego w Bielawie odbyło się nadzwyczajne walne zebranie Stowarzyszenia Klubu Sportowego Bielawianka. Takiej frekwencji w historii klubu jeszcze nigdy nie było, a wszystko za sprawą ostatnich posunięć związanych z nie przyznaniem dotacji na klub przez miasto.



adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 20.03.2015, 09:23
Wstyd i chaos żeby takie rzeczy działy się w klubie gdzie grają dzieci z zaangażowaniem a oni wykorzystują ich kase a Bielawianka spada na psy
Gość
Gość 15.03.2015, 21:22
dla miasta to wstyd jak radni bez skrupułów szarpią kasę z bielawianki, szkoda że pieniądz jest ważniejszy niż honor
Gość
Gość 14.03.2015, 16:30
niema kasy panowie trzeba dokladac
Gość
Gość 14.03.2015, 12:18
karchan!zakazalem gry
Gość
Gość 14.03.2015, 08:19
walka o koryto trwa
Gość
Gość 14.03.2015, 08:19
walka o koryto trwa
Gość
Gość 13.03.2015, 08:10
baran oj baran
Gość
Gość 12.03.2015, 13:02
co to za ekipa ??Chyba sierżanta karchana!!!!!
kibic
kibic 12.03.2015, 13:00
Jak sprawa trafi do PZPN macie prze......ne.Za takie numery do pierdla .Swoja drogą Zabraniam wam oglądania pilki skopanej!!!JASNEEEEE?????Uczyc sie !!!!Pseudograjki hahahahahha jak was widze to gardze wami hahahaha
Gość
Gość 12.03.2015, 12:43
Co to za bryhgada?????WON NIEUDACZNIKI!!!!!PONOC ZAINTERESOWANY JEST TOMASZ HAJTO WIEC UWAGA!!!!
Gość
Gość 12.03.2015, 12:42
Nowa władza tylko straszyć potrafi, a do roboty nieroby.
Gość
Gość 12.03.2015, 08:31
Panie Arturze takie ujawnianie poufnych informacji w raz z danymi personalnymi ludzi łamię ustawę o danych osobowych. Ale niech się Pan nie martwi odpowiedni urząd już do Pana zapuka. Pozdrawiam
Gość
Gość 11.03.2015, 22:05
Proszę Państwa! Podane informacje na temat pieniędzy, otrzymywanych przez zawodników i trenerów są dla mnie szokujące! Zawodnik grający na poziomie Okręgówki zarabiał 2,5 tysiąca złotych i to jest normalne!? Nikt z osób komentujących, nie miał co do tego zastrzeżeń! A trener, który zarabiał mniej jest napiętnowany! A patrzę tylko na komentarze! Ludzie, każdego z trenerów ktoś zatrudnił! Zarzuty, że zarabiali za dużo są chore! Po to się szkolili, doskonalili, aby godnie zarobić! Chyba to jest normalne! Jeżeli ktokolwiek im zazdrości, niech negocjuje swoje apanaże z Zarządem Klubu! Przecież każdy ma równe szanse!
Gość
Gość 11.03.2015, 15:59
Fanie strony bielawianki pewnie jestes łagutkiem skoro to nie baran pisał,w takim razie tobie zalecam kupno słownika języka polskiego hehe,ale utrata władzy boli...za chwile jeszcze co innego zaboli hehe
Gość
Gość 11.03.2015, 09:45
Czy ktoś to oglądał ?

http://dtp-24.pl/koniec-fawory…
Gość
Gość 11.03.2015, 08:59
Jeżeli Marek Pyziak ma honor to powinien zrezygnować z koordynatora i trenowania a na poważnie zająć się pracą w Radzie Miasta.Ciągnięcie kilka srok za jeden ogon nie ma sensu, chyba żżżze chodzi o .....
Gość