GRZEGORZ NOWAK NOWYM KOMENDANTEM STRAŻY MIEJSKIEJ

  • 10.03.2015, 10:32 (aktualizacja 15.12.2016, 18:49)
  • Admin TVS
GRZEGORZ NOWAK NOWYM KOMENDANTEM STRAŻY MIEJSKIEJ
Po raz kolejny obecne władze Bielawy udowodniły, że partyjne koneksje biorą górę. Nie po to organizuje się konkursy, żeby nie było wiadomo kto ma wygrać.

Po raz kolejny obecne władze Bielawy udowodniły, że partyjne koneksje biorą górę. Nie po to organizuje się konkursy, żeby nie było wiadomo kto ma wygrać. Mimo, że jeszcze trzy tygodnie temu zapytaliśmy burmistrza Bielawy Piotra Łyżwę o to, kto zostanie komendantem Straży Miejskiej w Bielawie i czy będzie to Grzegorz Nowak, nie był w stanie nam na to pytanie odpowiedzieć, choć już wtedy głośno się mówiło, kto z namaszczeniem partyjnym dostanie tą posadę. Konkurs oczywiście się odbył, bo musiał, wystartowały w nim tylko trzy osoby, w tym dwie niezorientowane, że nie ma to najmniejszego sensu. Czy faktycznie w całym powiecie nie ma osób godnych zaufania na to stanowisko bez koneksji i poparcia obecnego burmistrza Piotra Łyżwy? Z pewnością są, ale nikt rozsądny nie będzie marnował czasu i energii na startowanie w przewidywalnym konkursie. Skoro nasza redakcja wiedziała o tym już miesiąc temu, to pewnie inni też, którzy mogliby pełnić tą funkcję.

Mimo, że strażnicy miejscy w Bielawie apelowali do burmistrza o nie wybieranie tej kandydatury, opowiadając co się działo za jego poprzednich rządów na tym stanowisku, to widać, że decyzja zapadła już wcześniej.  Na tablicy ogłoszeniowej przy urzędzie miejskim w Bielawie czytamy, że Grzegorz Nowak wykazał się największą znajomością przepisów prawa oraz przedstawił najbardziej spójny program działania Straży Miejskiej. Dziwne, że takie wiadomości nie docierają do naszej redakcji od rzecznika prasowego urzędu, a chyba to ważna i publiczna informacja dotycząca prawidłowego funkcjonowania naszego miasta.

 
Poniżej przypominamy materiał, który realizowaliśmy trzy tygodnie temu w tej sprawie.
 

 

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 19.03.2015, 10:50
ciekawe kto z was przy wladzy obstawial by sie wrogami ! jakie zacofane spoleczestwo mnie otacza az zal sie na spacer wybrac
Gość
Gość 19.03.2015, 10:48
czy wy ludzie nie macie mozgu jak koles ma przez 3 miesiace robic remonty jak wiekszosc z was jednej ksiazki nie przeczytala od tego czasu a on ma stosy dokumentow zeby sie nie udupic ale dlatego nizina spoleczna zostaje na dole a inteligencja na gorze a wy za 1000 zl w lg na 3 zmiany i morda w kubel jak sie nie chcialo nosic ksiazek do szkoly ktos musi decydowac ktos musi obslugiwac lopate do roboty nieroby pseudointeligenckie !
Gość
Gość 17.03.2015, 16:39
Sam powinien ujawnić ze jest nieskazitelnie czysty . tylko tacy ludzie powinni zasiadać na stanowiskach w Urzędzie Miasta . być wzorem DLA INNYCH !! a tu klapa
Gość
Gość 16.03.2015, 12:46
A kto wam pozwolił ujawniać jego życie prywatne? Pisarzu a czy ty jesteś tak bardzo nieskazitelnie czysty. Wszyscy mamy jakiś brud za paznokciami. Np. Sasiad z II piętra obraca babkę z sasiedniefo bloku, kolega poderwal zonata kobiete i teraz jest fajnie. Proponuje najpierw zająć się własnym brudem, który jest może większy niż innych, a później pisać jakieś coś o innych.
Gość
Gość 14.03.2015, 15:46
Są dwa źródła informacji pierwsze to pan Nowak drugie to komornik ze Świdnicy.
Gość
Gość 14.03.2015, 10:24
O co chodzi z tym komornikiem ???
Gość
Gość 14.03.2015, 08:42
Jeżeli komornik w stosunku do tego pana prowadził egzekucję komorniczą do nie chciał płacić alimentów na własne dzieci to ma nieskazitelną opinię czy też jej nie ma ?
Gość
Gość 13.03.2015, 20:04
I ja też się śmieje. Fajnie ze pogadaliście sobie, a teraz możecie się pośmiać
ha,ha,ha
ha,ha,ha 13.03.2015, 19:30
GRATULACJE GRZESIU ! .....szczekają,a karawana jedzie dalej.Powodzenia
Gość
Gość 13.03.2015, 15:50
CZYTA WASZE WYPOWIEDZI . NA SUDECKIEJ . I SIĘ SMIEJE
POZDRAWIAM
Gość
Gość 13.03.2015, 13:15
Ciekawi mnie poziom przywróconego do pracy w urzędzie,co porabia w czasie pracy?
Gość
Gość 13.03.2015, 10:58
Urząd Miasta nabrał wody w usta .... i milczy .
Gość
Gość 13.03.2015, 05:51
ciekawe jaki byl sklad komisji?
Gość
Gość 12.03.2015, 22:58
Anty-komuch chowa się za plecami Komisji. Ale śmierdzieć zaczęło w UM Bielawa.
Gość
Gość 12.03.2015, 22:58
Anty-komuch chowa się za plecami Komisji. Ale śmierdzieć zaczęło w UM Bielawa.
Gość
Gość 12.03.2015, 20:35
Coraz mniej chce mi sie czytac Dobe i ogladac Tv Sudecką, bo panowie redaktorzy są strasznie stronniczy. Jeśli woleli poprzednią władzę od obecnej, to nie powinni okazywać tego, aż w tak prymitywny sposób. Odeszła stara gwardia, przyszła nowa i za kilka lat znów się wymienią. Takie życie. Panowie "dziennikarze" zacznijcie reprezentować jakiś poziom, a ewentualne refelksje zostawcie odbiorcom.
Gość
Gość 12.03.2015, 19:31
Wsteczny rozwój Bielawy
Gość
Gość 12.03.2015, 13:09
JANOSIK WRÓC NARÓD GŁODUJE!!!!!
Gość
Gość 11.03.2015, 22:41
Kiedy się ........asz
Gość
Gość 11.03.2015, 22:25
To kiedy referendum???

Pozostałe