ZMIANY W STRAŻY MIEJSKIEJ W DZIERŻONIOWIE

  • 11.03.2015, 09:48
  • Admin TVS
ZMIANY W STRAŻY MIEJSKIEJ W DZIERŻONIOWIE
Nie dwóch, a czterech strażników patroluje Dzierżoniów w godzinach popołudniowych. Piątkowe patrole z policją spotkamy na ulicach Dzierżoniowa do północy.

Nie dwóch, a czterech strażników patroluje Dzierżoniów w godzinach popołudniowych. Piątkowe patrole z policją spotkamy na ulicach Dzierżoniowa do północy. Zobacz, co jeszcze zmieniło się w pracy dzierżoniowskiej Straży Miejskiej.

Strażnicy pracują od poniedziałku do soboty (6.30 - 22.00). W piątki patrolują miasto wspólnie z policją (16.00 - 24.00). W niedzielę często pełnią służbę w czasie ważnych wydarzeń odbywających się w Dzierżoniowie.  

Straż Miejską spotkamy też codziennie w okolicach rynku i ulic przyległych. Ta obecność ma pomóc w szybkiej interwencji i w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez mieszkańców centrum, a wynikających z czasowych zmian w organizacji ruchu.

W siedzibie straży działa też nowy system łączności umożliwiający rejestrowanie rozmów telefonicznych.

- Ta zmiana ma poprawić skuteczność komunikacji z mieszkańcami i dawać potwierdzenie, że każdy kontakt ze strażnikami ma odzwierciedlenie we właściwej reakcji strażników – mówi komendant Straży Miejskiej Dzierżoniowa Andrzej Mich.

Przedwiośnie i początek wiosny to czas, w którym nasila się problem nielegalnego pozbywania się odpadów. O tym, jak próbują sobie poradzić z z tym problemem strażnicy w Dzierżoniowie, poinformujemy niebawem.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe