SHATA QS I PAULINA LEDNA W DOK-u

  • 22.03.2015, 11:18
  • Admin TVS
SHATA QS I PAULINA LEDNA W DOK-u
Za nami sobotni rewelacyjny koncert Pauliny Lendy i Shaty QS w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, szkoda tylko, że tak nieliczna publiczność skorzystała z wyjątkowej okazji zobaczenia tych Pań.

Za nami sobotni rewelacyjny koncert Pauliny Lendy i Shaty QS w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, szkoda tylko, że tak nieliczna publiczność skorzystała z wyjątkowej okazji zobaczenia tych Pań. Była to też okazja do promocji najnowszej płyty, która ukazała się 18 marca 2015 roku.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 24.03.2015, 20:58
...ty frajerze , żydzie , jak ci nie pasuje to nie słuchaj i spadaj z tej strony , inwalidą jesteś jedynie ty , ale umysłowym , więc lecz się na nogi bo głowa i tak pusta!!!!! .... po za tym widzę że PIS , żadnych drenów, tatuaży , tylko JAROSŁAW , JAROSŁAW , i moherowy beret , nie.................., wynocha pajacu!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
Gość 24.03.2015, 15:54
szkoda malej publiki
Gość
Gość 23.03.2015, 16:27
Niestety ale to wy jesteście głusi a to już inwalidztwo! Ten wokal to nieporozumienie! Żygowina wokalna! Każda pierwsza lepsza dziewczyna spotkana na ulicy śpiewa lepiej od tych forowanych na siłę damskich wypierdków - jakie one damy??? Damy nie mają dredów, tatuaży, obleśnych ciuchów to bardziej pasuje do damskich kloszardów...a widownia to towarzystwo wzajemnej adoracji - amatorska pachuriada i żydostwo oczywiście skorumpowane.
Gość
Gość 23.03.2015, 14:58
Większość tak zwanych gwiazd Polskiej sceny nie dorasta wokalnie Paulinie i Małgosi, które z pewnością zawojują całą Polskę, a krytyk pewnie głuchy jest jak pień i na dodatek złośliwy
Gość
Gość 23.03.2015, 14:30
Jako krytyk muzyczny zgadzam się, że ten koncert to patologia muzyczna.
Gość
Gość 23.03.2015, 14:30
Jako krytyk muzyczny zgadzam się, że ten koncert to patologia muzyczna.
Gość
Gość 23.03.2015, 12:56
Powinno się zabronić takim kretynom wypisywać podobne bzdury. Chciałabym aby ktoś w końcu mógł napisać oficjalnie kto pisze takie okropne rzeczy. Żenada! Zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic. Dziewczyny to był naprawdę piękny koncert i ciesze się, że mogłam w nim uczestniczyć!
Gość
Gość 22.03.2015, 22:23