Środa, 23.10.2019

ARTUR SZPILKA W BIELAWIE - WIDEO

  • 23.03.2015, 12:29
  • Admin TVS
ARTUR SZPILKA W BIELAWIE - WIDEO
Artur Szpilka, aktualny Mistrz Intercontinental IBF oraz Międzynarodowy mistrz Polski w wadze ciężkiej gościł 20 marca w Bielawie na treningu klubu Bebson Gold Team.
Artur Szpilka, aktualny Mistrz Intercontinental IBF oraz Międzynarodowy mistrz Polski w wadze ciężkiej gościł 20 marca w Bielawie na treningu klubu Bebson Gold Team.




Admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miku
Miku 25.03.2015, 17:59
dobra robota koledzy, pozdrowienia z Wysp
Gość
Gość 24.03.2015, 21:03
No Bebki kto by się spodziewał, że pójdziecie w takim kierunku. Dobrym kierunku.
sikor
sikor 23.03.2015, 19:18
każdy kto osiągnął coś w boksie jest dobrym wzorem do naśladowania dla młodych"gniewnych"by czuli wsparcie i mieli na kim się wzorować szacun bebek
sikor
sikor 23.03.2015, 19:18
każdy kto osiągnął coś w boksie jest dobrym wzorem do naśladowania dla młodych"gniewnych"by czuli wsparcie i mieli na kim się wzorować szacun bebek
popRostu
popRostu 23.03.2015, 15:40
A wy co ? żal wam dupę za przeproszeniem ściska?, To jak mówili "Ze mieli okazję " Artura zaprosić to nie znaczy ze K&*$a każdy ma mieć juz bul dupy, No Ludzie nie oszukujmy się ;>!!! SZPILA!!!!
Gość
Gość 23.03.2015, 07:10
Koks na koksie...
Gość
Gość 22.03.2015, 14:56
KAŻDY WIE O CO CHODZI :)
Gość
Gość 22.03.2015, 12:55
Nie time bo time to czas tylko team bo team to drużyna
Gość
Gość 22.03.2015, 11:41
BEBSON GOLD TIME DOBRA ROBOTA I FAJNA SPRAWA DLA MŁODZIEŻY :)
Gość
Gość 21.03.2015, 21:52
LEPIEJ ZRUPCIE GALE TUTAJ Z GWIAZDAMI A NIE ZAPROSZENIA CELEBRYTOW
Gość
Gość 21.03.2015, 21:51
zaproscie ADAMKA zrobił wecej dla tego sportu nisz on widze ze soą dwa obozy bielawa za szpilkom dzierżoniów za adamkiem spupraca zajebista panowie
kibic
kibic 21.03.2015, 16:27
Po 14 latach Lechia Dzierżoniów wygrała w Oławie. Mamy lidera!
Gość
Gość 20.03.2015, 19:52
Brawo Bebek!!! Takich ludzi trzeba w Bielawie!!!

Pozostałe