Wtorek, 22.10.2019

NEPOTYZM POLITYCZNY TRWA

  • 01.04.2015, 17:43
  • Admin TVS
NEPOTYZM POLITYCZNY TRWA
Jak zapowiadali przed wyborami tak i słowa dotrzymują. Są nowe miejsca pracy w Bielawie, ale jak na razie tylko dla politycznie przywiązanych.

Jak zapowiadali przed wyborami tak i słowa dotrzymują. Są nowe miejsca pracy w Bielawie, ale jak na razie tylko dla politycznie przywiązanych. Po zatrudnieniu nowego komendanta Straży Miejskiej, byłego redaktora naczelnego Dzierżoniowskiego Tygodnika Powiatowego Grzegorza Nowaka, czas na kolejną osobę z układu. Anna Nowak, popierająca w kampanii wyborczej obecnego burmistrza Piotra Łyżwę i działaczka społeczna Stowarzyszenia Bielawa plus oraz żona komendanta straży miejskiej, została nowym kierownikiem Referatu Strategii, Inwestycji i Zamówień Publicznych w Bielawie. Referat ten jest odpowiedzialny między innymi za pozyskiwanie środków unijnych, realizacje inwestycji czy prowadzenie zamówień publicznych. Anna Nowak poprzednio pracowała w Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu w Wydziale Koordynacji Polityki Regionalnej, ale było to też stanowisko politycznie umocowane, po byłym wicemarszałku Jerzym Tutaju. Jakie ma doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych? Czy zna się na przygotowaniu strategii miasta, prowadzeniu zamówień publicznych i realizacji inwestycji? O tym z pewnością niebawem się dowiemy. Z pracą w Urzędzie w Bielawie na tym stanowisku pożegnała się Tamara Chorąży. Ewa Zalewska również nie jest już dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji. O tym z pewnością nie przeczytają Państwo na oficjalnej stronie Bielawy, za to dowiedzieć się można o zmianie na rondach, potwierdzić profil zaufany i zapisać się do Gminnej Rady Seniorów. 

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (141)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.06.2015, 12:06
Rycho nie tylko na sudecką wydawał, a o doradcy Dyduchu już Adaś zapomniał ? Może by ujawnił, ile to doradztwo kosztowało ?
Gość
Gość 14.04.2015, 07:48
Pozostały ronda- totemy- rondo I,II ,III i IV kadencji. Zadłużone miasto na miliony zł.,zniszczony zbiornik SUDETY za nasze miliony ,inwestycje za miliony budowane przez "zaprzyjaźnione firmy" z poza Bielawy a ich kierownikami ludzie BMW/ bierny-mierny-wierny/, upolityczniony sport i 16 straconych lat...jeszcze!!!!!!!!!!
Gość
Gość 12.04.2015, 22:27
A z jakiego powodu miałoby być to referendum??? Bo Dźwiniel i Pchura nie mogą się pogodzić z utrata władzy? łyżwa rządzi 4 miesiące i Pchura tyle widzi? Dźwiniel 16 lat wydawał na TV Sudecką cięzka kase to jest za czym tęsknić. Jak Pchura jest taki dociekliwy to niech napisze ile dostawał kasy z naszych podatków!!!!!!!!!!!
Gość
Gość 12.04.2015, 11:59
ja tylko czekam na referendum w sprawie odwołania łyżwy to z całą rodziną będe głosował za
Gość
Gość 09.04.2015, 20:12
Pisze trzech chorych z zawiści baranów. Brawo Panie Łyzwa, precz z czerwonymi
Gość
Gość 09.04.2015, 12:55
Jestem rozczarowana Panem Burmistrzem takie stanowiska pracy dla ludzi o których się pisze to skandal ja również na Pana nie oddam głosu
Gość
Gość 06.04.2015, 18:37
Jeżeli ten pan nie ma nieposzlakowanej opinii to co robi w straży miejskiej ?
Gość
Gość 06.04.2015, 10:25
Komisja wybierajaca nowego/starego szefa SM,nie znala jego strony ,,etyczno-moralnej"
oraz jego przesszlosci!
Jezeli chce sie byc -osoba publiczna-....konto musi byc czyste!!!!!!!!
Gość
Gość 06.04.2015, 09:27
Poprzedni burmistrz to dopiero się kompromitował przyjmując do pracy ludzi z rodzin znajomych bez konkursów i często bez odpowiednich kwalifikacji. Nowy szef Straży Miejskiej to osoba w pełni kompetentna. Nowy kierownik Referatu SIZP to też wykwalifikowana osoba. Tym się właśnie różnią rządy poprzedniego burmistrza od obecnego.
Gość
Gość 05.04.2015, 23:05
To całkowita kompromitacja burmistrza
Gość
Gość 05.04.2015, 21:40
Nepotyzm i to skrajnie arogancki w wykonaniu poprzedniej władzy nie przeszkadzał jakoś dotąd TVS. Dziwne jest teraz to złorzeczenie na obecną władzę. A może właśnie już nie jest dziwne, bo cokolwiek zrobi nowy burmistrz to jest od razu to krytykowane i w złym świetle przedstawiane. A przecież te zmiany były potrzebne i są te miejsca obsadzone przez kompetentne osoby. I co z tego, że to małżeństwo? Ważne, że się nadają na te funkcje.
Gość
Gość 05.04.2015, 09:21
To kiedy referendum ????
Gość
Gość 04.04.2015, 12:59
W kampanii byla mowa o miejscach pracy jako najwazniejszej rzeczy do zrobienia haha
Gość
Gość 03.04.2015, 22:41
Szkoda że Pachurze nie przeszkadzał nigdy nepotyzm w UM w Dzierżoniowie? Czyżby kasa się skończyła? Oj nie ładnie tak.
Gość
Gość 03.04.2015, 15:11
Jak myślę, dokładnie z tego samego powodu co TVS robi to co robi: nie używa w pomówieniach argumentów.
Gość
Gość 03.04.2015, 13:52
dlaczego wszyscy ludzie Lyzwy nie bronia sie argumentami tylko oczerniaja Pachure ?
zapuka prokurator do drzwi waszych za te walki ze stolkami
Gość
Gość 03.04.2015, 13:29
Adaś to prawda że już komornik siadł i przegrałeś sprawy z byłymi pracownikami o wypłatę zaległych pensji oj ciężko to widzę no i rysiu nie będzie chciał takiego zięcia gołodupca dalej wylewaj żale na pewno wyjdzie ci to na plus pozdrawiam i Wesołych Świąt Życzę
Gosciu
Gosciu 03.04.2015, 10:40
2200 to wyplata co miesieczna za nic. Kolejne pieniadze szly z innych umow!!!! Cos Ksiegowa ci sie popierdzielilo w glowce albo nic nie wiesz :) Policz sobie jak wzrastala liczba umow z tv przed wyborami. a ile dostal za kazde podsumowanie projektu?? 3 min filmik sklecony przez gimnazjaaliste ponad 5 tys!!!! Co sie dzialo przy okazji przetargow na uslugi filmowania powyzszych dokonan? inne oferty odrzucone tak konstruowane zapytania zeby tylko jedna sluszna tv wygrywala :)))))
Gość
Gość 03.04.2015, 08:25
Gdzie można poczytać o planach? Z całą pewnością tutaj tego długo nie przeczytacie. Podsumowanie 100 dni w formie wywiadu z chyba wszystkimi liczącymi się lokalnymi dziennikarzami jest dostępne w wielu wykonaniach na wielu portalach. Trzeba mieć naprawdę nie po kolei w głowie, aby tych informacji szukać na stronach TVS.
Gość
Gość 02.04.2015, 23:30
W jego programie wyborczym, tyle że jak na razie jedyne inwestycje, które Łyżwa zamierza zrealizować to te, które zapisane były w programie pokonanego poprzednika, bo tamten ze swoją ekipą potrafił pozyskać na nie kasę z zewnątrz i to aż 6 000 000 zł

Pozostałe