BIELAWA PROMUJE SIĘ PUSTYMI BILLBOARDAMI

  • 09.04.2015, 18:13
  • Admin TVS
BIELAWA PROMUJE SIĘ PUSTYMI BILLBOARDAMI
Mimo, że Bielawa posiada na terenie miasta kilka własnych billboardów reklamowych to od czterech miesięcy stoją puste i nie spełniają swojej funkcji, a przecież po to zostały postawione.
Mimo, że Bielawa posiada na terenie miasta kilka własnych billboardów reklamowych to od czterech miesięcy stoją puste i nie spełniają swojej funkcji, a przecież po to zostały postawione.

Oświadczenie Urzędu Miejskiego

 

Wichura, która przeszła nad Bielawą na przełomie marca i kwietnia, zdewastowała nie tylko wiele dachów na terenie miasta, ale całkowicie zniszczyła również kilka banerów promujących tereny inwestycyjne oraz atrakcje turystyczne Bielawy.

W związku z tym po przeprowadzonych oględzinach zlecono umieszczenie na billboardach banerów reklamowych, które obecnie są w posiadaniu Urzędu Miejskiego oraz przystąpiono do projektowania nowych.

Mieszkańców zaniepokojonych tym faktem prosimy o chwilę cierpliwości, ponieważ banery będą uzupełniane na bieżąco, a wszystkie prace zostaną ukończone w kwietniu.

 

Łukasz Masyk
Kierownik Referatu Promocji UM Bielawa
Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 15.04.2015, 19:47
ŁYŻWA NIC NIE ROBI ... TO CO MA REKLAMOWAĆ ????
Gość
Gość 14.04.2015, 09:44
A skąd wiesz co przez 4 miesiące zrobił Łyżwa? takie idiotyzmy może pisać tylko przegrany, zgorzkniały zawistnik, który nie potrafi pogodzić się z porażka. Weź się w garść, idź do psychoterapeuty, załóż obcisłe getry i pośmigaj na swoim śmiesznym rowerku... może ulży w cierpieniu
Gość
Gość 12.04.2015, 22:48
Brak inwencji, brak pomysłów, brak fachowców, totalne nic nierobienie w wykonaniu ekipy p.Łyżwy, więc cóż tu reklamować.
Gość
Gość 12.04.2015, 20:14
Skoro radni pisza w tej sprawie interpelacje to znaczy ze sprawa boli nie tylko telewizje
Gość
Gość 12.04.2015, 11:11
Jak w tym miejscu zamiast promować miasto i tereny pod inwestycje wisiał w czasie wyborów billboard opłacany z kasy miasta promujący trzech burmistrzów, to TVS nie miała zastrzeżeń. A teraz pyszczy, bo wichura zwiała 1 płachtę. Druga strona billboardu wytrzymała i jest tam widoczna reklama Art-Inkubatora. Tego już nie pokazano. Więcej obiektywizmu i mniej zajadłości proponuję redakcji TVS.
Gość
Gość 11.04.2015, 15:40
Wstyd dla osob odpowiedzialnych za pronocje miasta.
Gość
Gość 11.04.2015, 11:02
gdyby pan łyzwa podczas kampani dał zdjecie z zastepcami to na 100% by nie wygrał. Porownanie poprzedniej trojki do tej trojki jest jak porównanie fiata do mercedesa. Fiat jest teraz
Gość
Gość 11.04.2015, 10:00
Powieś Adam na tych banerach swoj pasek ,zobaczymy ile zarabiasz pisząc te głupoty .Skończy się problem przekraczania prędkosci na obwodnicy ,bo KAZDY ZWOLNI ,aby zobaczyc ,ile mozna zarobic na tych wypocinach , a do tego dołącz na ile jest obecnie zadłuzona bielawa,po poprzednich władzach.
Gość
Gość 10.04.2015, 16:05
Przed wyborami na banerach "wisiało" trzech przystojnych mężczyzn w wyprasowanych koszulach. Może teraz jako promocję Bielawy "powiesić" tych trzech przystojniaków w strojach kąpielowych na tle zbiornika Sudety :)
Gość
Gość 10.04.2015, 15:28
Pan Masyk prosi o chwile cierpliwości a tablice od kilku miesiecy sa pozrywane. To nie kwestia ostatnich wichur tylko zaniedbania. Zajmujecie sie promowaniem łyzwy w lokalnych mediach. Wyrezyserowane wywiady, zdjecia z lalkami, emerytami i działkowcami a konkretnych działań brak. Promowac miasto trzeba a nie Pana burmistrza
Gość
Gość 10.04.2015, 15:14
nie prawda. Na tych billboaedach wczesniej wisiały informacje o artinkubatorze i o dzialkach inwestycyjnych. Banery poszarpane i tablice zaniedbane są od momentu kiedy urzad objał Łyzwa. Tablice 90 % były sfinansowane przez unie. Były rzecznik a obecny szef promocji Pan Masyk dobrze o tym wie. Szkoda, ze skoro jest odpowiedzialnym kierownikiem za promocje miasta nie zadbał o jego wizerunek. Tablice wygladały szpetnie po wichurach. Jakos prywatne firmy którym pozrywało reklamy naprawili je raz dwa a Masyk czeka....czeka...Tylko na co? Skoro tablice juz sa to moze warto je madrze wykorzystać. Jakoś za czasów Dzwiniela Pan Masyk wiedział co robić.
Gość
Gość 10.04.2015, 08:17
Bilbordy pojawiały sie zawsze tylko na czas kampanii i później znikały - o tym nikt nie napisze ? Tv Sudecka nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem - to coś w rodzaju bloga , forum gdzie umieszcza się byle jakie treści aby tylko oczerniać i podlizać się teściowi ( Dźwinielowi )
Gość
Gość 10.04.2015, 07:33
Proponuję na tych banerach umieścić informację na ile poprzednia władza zadłużyła Bielawę.
Gość
Gość 10.04.2015, 07:23
Skoro były pozrywane od grudnia to za ten stan odpowiada pani Chorąży co do Nowej Rudy wyjechała
Gość
Gość 09.04.2015, 23:48
ŁYŻWA CIĄGNIESZ BIELAWĘ W DÓŁ NIC SIĘ NIE DZIEJE TYLKO ZIOMÓW NA STANOWISKA WSADZIŁEŚ NAWET GŁUPIE BANERY NIE UMIE UPORZĄDKOWAĆ A CO DOPIERO Z MIASTEM ZOBACZCIE NA DDZ ILE INWESTYCJI SIĘ RUSZYŁO PO WYBORACH A W BIELAWIE TYLKO ZIOMÓW NA STANOWISKA
Gość
Gość 09.04.2015, 23:48
ŁYŻWA CIĄGNIESZ BIELAWĘ W DÓŁ NIC SIĘ NIE DZIEJE TYLKO ZIOMÓW NA STANOWISKA WSADZIŁEŚ NAWET GŁUPIE BANERY NIE UMIE UPORZĄDKOWAĆ A CO DOPIERO Z MIASTEM ZOBACZCIE NA DDZ ILE INWESTYCJI SIĘ RUSZYŁO PO WYBORACH A W BIELAWIE TYLKO ZIOMÓW NA STANOWISKA
Gość
Gość 09.04.2015, 23:38
Chyba masz nie pełną informację Gościu, bo Unia dała tylko 85 %. Ale nie rozumiem jak się to ma do sprawy, że fleje z urzędu przez 4 miesiące omijają te gołe tablice i im to nie przeszkadza. Teraz jak się zainteresowali tematem i radni i telewizji sprawa będzie załatwiona natychmiast i nawet udało się jakieś blade oświadczenie wygenerować...
Gość
Gość 09.04.2015, 23:16
Billboardy zostały w 90 % sfinansowane ze środków unijnych z tego co wiem, a Ty nie wypisuj głupot jak nie wiesz i się nie znasz
Gość
Gość 09.04.2015, 22:46
Kto jeździ trochę po Bielawie i ma oczy tam gdzie należy, to zauważył że banery pokazane w materiale filmowym, są pozrywane już od grudnia poprzedniego roku. Nie wiem czy były rzecznik byłego burmistrza i kierownik propagandy obecnego burmi-szcza w jednej osobie, który podpisał powyższe oświadczenie wie, że obecny stan billboardów nie ma żadnego związku z wichurami sprzed kilku dni. A jeśli mu się tak tylko wydaje to lepiej, żeby farmazonów nie wypisywał, bo się tylko ośmiesza.
Gość
Gość 09.04.2015, 22:27
Mam nadzieje ze nowe banery beda lepsze od starych nudnych

Pozostałe