X MISTRZOSTWA POWIATU W SKOKU WZWYŻ

  • 17.04.2015, 12:20
  • Admin TVS
X MISTRZOSTWA POWIATU W SKOKU WZWYŻ
W dniach 15 - 16 kwietnia tradycyjnie już w sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Bielawie odbyły się X Otwarte Halowe Mistrzostwa Powiatu w Skoku Wzwyż.

W dniach 15 - 16 kwietnia tradycyjnie już w sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Bielawie odbyły się X Otwarte Halowe Mistrzostwa Powiatu w Skoku Wzwyż Organizatorami tych zawodów byli: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, ULKS ,,Muflon” Bielawa, Gimnazjum nr 1 w Bielawie, Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów oraz OSiR Bielawa. W zawodach wystartowało w sumie 160 uczniów z 13 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu dzierżoniowskiego w tym 73 dziewczęta i 87 chłopców. 

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe