ODPUST ŚW. JERZEGO W DZIERŻONIOWIE

  • 27.04.2015, 08:18
  • adminTVS
ODPUST ŚW. JERZEGO W DZIERŻONIOWIE
26 kwietnia o godzinie 12:00 od mszy świętej rozpoczął się odpust w parafii św. Jerzego w Dzierżoniowie.

26 kwietnia o godzinie 12:00 od mszy świętej rozpoczął się odpust w parafii św. Jerzego w Dzierżoniowie.Tym razem Jarmark św. Jerzego odbył się w zmienionej formule i wszystkie występy zaproszonych zespołów odbywały się na scenie zainstalowanej na terenie parafii. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się  zwiedzanie kościoła z przewodnikiem, łącznie ze skarbcem udostępnionym po raz pierwszy. Rolę przewodnika podjeła Ewa Chabros. 

 
Na scenie pojawili się Podgórzanie, Apostolos, zespół młodzieżowy Oratorium św. Jana Bosko, chór Canon, Miejska Orkiestra Dęta i chór Cantate Deo z parafii pw Chrystusa Króla w Dzierżoniowie. Dochód ze sprzedaży ciast jak i taca zebrana podczas mszy przeznaczona jest na budowę nowego kościoła w Bielawie. 

adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 27.04.2015, 11:56
Tylko po co kolejny kościół w Bielawie ?

Pozostałe