PRZED NAMI TRAKT 2015

  • 11.05.2015, 14:00
  • Admin TVS
PRZED NAMI TRAKT 2015
Burmistrz Miasta Dzierżoniów wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji mają przyjemność zaprosić Państwa na Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2015, który odbędzie się 17 maja.

Burmistrz Miasta Dzierżoniów wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji mają przyjemność zaprosić  Państwa na Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2015, który odbędzie się 17 maja. Dostępne są 3 trasy piesze o różnym poziomie trudności , a także 8 tras rowerowych z których najdłuższa liczy aż 100km długości, a także jedna trasa motorowa. Wpisowe wynosi tylko 5 zł. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma poczęstunek a także weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Start i zapisy od godziny 8:00 na Dzierżoniowskim rynku. 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe