JARMARK ŚREDNIOWIECZNY

  • 14.05.2015, 14:12
  • adminTVS
JARMARK ŚREDNIOWIECZNY
Bractwo Zamku Grodno wraz z Gminą Walim mają przyjemność zaprosić rekonstruktorów i turystów na jubileuszową – X odsłonę Jarmarku Średniowiecznego.

Bractwo Zamku Grodno wraz z Gminą Walim mają przyjemność zaprosić rekonstruktorów i turystów na jubileuszową –  X odsłonę Jarmarku Średniowiecznego.

 

Podczas imprezy turyści tradycyjnie będą mogli przyjrzeć się odtwarzanej przez pasjonatów kulturze średniowiecza. Przyglądać się dynamicznym, niereżyserowanym walkom, nauczyć się dawnych tańców, zrobić sobie zdjęcia z prawdziwym orężem, postrzelać z łuku. Na terenie zamku zobaczyć też będzie można kramy rzemieślników, którzy chętnie zaprezentują swoje towary i opowiedzą o nich. Więcej na www.facebook.com/bractwo

 

Kolejna nasza produkcja w trakcie realizacji :)

Posted by Telewizja Sudecka on 17 kwietnia 2015
adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe