WSPOMNIENIE O MIECZYSŁAWIE FOGGU

  • 03.06.2015, 09:05
  • Admin TVS
WSPOMNIENIE O MIECZYSŁAWIE FOGGU
"Foggorama", "Poletko Pana Fogga", "Fogg and Rock" to tylko niektóre tutuły jakże licznych programów estradowych Mieczysława Fogga.

"Foggorama", "Poletko Pana Fogga", "Fogg and Rock" to tylko niektóre tutuły jakże licznych programów estradowych Mieczysława Fogga, który na przestszeni sześciu dekad dał szesnaście tysiący koncertów w dwudziestu pięciu krajach Europy oraz w Brazylii, Izraelu, na Cejlonie, w ośrodkach polonijnych Nowej Zelandii, Australii i wielokrotnie w USA i Kanadzie.

 

 Wystawa wybranych pamiątek ma przybliżyć postać wielkiego polskiego arysty - śpiewaka. Udało nam sie zebrać około trzydziestu plakatów z różnych występów, począwszy od roku 1936 a skończywszy na 1982. Pokażemy Państwu fotografie i pamiątki związne z karierą Mieczysława Fogga. Całą ekspozycję chcielibyśmy wzbogacić o prezentację unikalnych zdjęć z komentarzem Michał Fogga .

 

Ponieważ dobrej zabawy nigdy dość po obejrzeniu wystawy i wysłuchaniu wspomnienia zapraszamy na "Retro Potańcówkę" podczas której Michał Fogg i Tomasz Konca zabierą Państwa w muzyczną podróż do czasów młodości Mieczysława Fogga. Przy największych szlagierach lat 20 i 30 nogi same porwą nas do tańca, serce samo będzie sie wyrywać do miłosnych wyznań a i przy kieliszku będzie raźniej z retro nutą w tle.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alfred
Alfred 03.06.2015, 11:10
Ooo to jest wiadomość, wybieramy się z żoną na pewno

Pozostałe