BEZPŁATNE PORADY PIP - ZANIM PODEJMIESZ PRACĘ

  • 16.06.2015, 11:40
  • Admin TVS
BEZPŁATNE PORADY PIP - ZANIM PODEJMIESZ PRACĘ
Serdecznie zapraszam do udziału w kampanii informacyjno-edukacyjnej Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą „ Zanim podejmiesz pracę”.

Kampania informacyjna PIP „Zanim Podejmiesz pracę”. Dyżury telefoniczne w redakcji Telewizji Sudeckiej z udziałem prawników PIP.

Czy masz właściwą umowę? Nie pracuj „ na próbę” bez wynagrodzenia! Znaj swoje prawa! Nie daj się oszukać!

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do udziału w kampanii informacyjno-edukacyjnej Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą „ Zanim podejmiesz pracę”. Znakomita okazja by „ od ręki” uzyskać specjalistyczną poradę i pomoc inspekcji. Dyżur prawnika odbędzie się w dniu 18 czerwca 2015 r. w godz. od 10.00 do godz. 11.00 pod nr telefonu 74 662 15 00 lub osobiście w siedzibie redakcji Telewizji Sudeckiej przy ul. Jana III Sobieskiego 17 a w Bielawie.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe