STREFA EKONOMICZNA REKLAMUJE BIELAWĘ

  • 03.07.2015, 14:27
  • Admin TVS
STREFA EKONOMICZNA REKLAMUJE BIELAWĘ
Oferta inwestycyjna Bielawy znalazła się w czerwcowym numerze magazynu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park".

Oferta inwestycyjna Bielawy znalazła się w czerwcowym numerze magazynu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park".

 

Miasto w swojej ofercie inwestycyjnej posiada grunty dla małych, średnich oraz dużych firm. Główną zachętą dla przedsiębiorców, którzy chcieliby zainwestować w Bielawie na obszarze Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Bielawie są między innymi doskonale przygotowane tereny oraz ulgi podatkowe. Na inwestorów czeka ponad 10 ha atrakcyjnych działek.

„Myśląc o obecnych mieszkańcach, ale także o przyszłych pokoleniach, rozwijamy w Bielawie gospodarkę i przedsiębiorczość z poszanowaniem ekologii. Wiemy, że walory krajobrazowe są ważne nie tylko dla nas, ale również dla nowych przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić biznes w pięknym otoczeniu – powiedział w artykule burmistrz Piotr Łyżwa".

 

Ofertę inwestycyjną Bielawy w ramach Podstrefy WSSE "Invest-Park" uzupełniają jeszcze: Bielawski Park Przemysłowy, Bielawski Inkubator Przedsiębiorczości, czy Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości.

Magazyn wydawany przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną adresowany jest przede wszystkim do inwestorów i instytucji otoczenia biznesu.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 05.07.2015, 14:38
Przypomniał mi się dowcip. Parę miesięcy po wyborze burmistrz znajduje w szufladzie trzy koperty zawierające trzy dobre rady na dalsze rządzenie. Pierwsza koperta zawiera radę - na początku wszystkie swoje niepowodzenia i porażki zwal na poprzednika, druga mówi -
zrób restrukturyzację , da ci spokój na kolejnych kilkanaście miesięcy. Natomiast trzecia rada zawarta w ostatniej kopercie jest bezlitosna i kończy dla wszystkich tak samo i brzmi - pisz trzy koperty !!!
Gość
Gość 05.07.2015, 14:01
Tylko idiota będzie wywracał wszystko do góry nogami. Jeżeli taki kierunek został nadany przez poprzedników to trzeba to kontynuować i to jest mądrość Łyżwy. A demokracja przewiduje zmianę władzy więc ujadanie, że w Bielawie przestał rządzić Dźwiniel z kolegami jest dowodem, że szczekają ci, którzy coś stracili
Gość
Gość 04.07.2015, 09:36
Chwalą się tym co tak krytykowali podczas wyborów, a sami nic nie zrobili jeszcze i pewnie nie zrobią bo kto ma się niby tym zająć
Gość
Gość 04.07.2015, 08:46
żadne inwestycje tylko polityczne napinanie się, samorządowcy mają gdzieś mieszkańców bielawy i miasto, tylko utrzymanie się na stołku jest ważne, nie ma w bielawie radnego który za poprzedniej kadencji w koalicji nie korzystał z przywilejów bycia posłusznym wodzowi, niektórzy radni mieli się jak pączki w maśle zarabiając z kilku miejsc nawet więcej niż burmistrz, układ był fajny ale tylko dla nich, ci radni którzy znaleźli się w obecnej kadencji - część z nich dalej korzysta finansowo, część się miota bo nie wie jak ugryźć temat przywilejów dla siebie, a burmistrz? twarz burmistrza się zmieniła - to jest to co widać i tyle, reszta jest kontynuacją
Gość
Gość 04.07.2015, 06:23
Okazuje się że to co się krytykowało w kampanii wyborczej to dzisiaj się kontynułuje bo to sztandarowe inwestycje poprzedników.

Pozostałe