DOMINACJA MŁODYCH KOLARZY Z DZIERŻONIOWA

W minioną sobotę 11 lipca w Nowicach odbył się wyścig jazdy indywidualnej na czas na dystansie 5,8 km. Młodzi zawodnicy klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli wiele sukcesów.

W minioną sobotę 11 lipca w Nowicach odbył się wyścig jazdy indywidualnej na czas na dystansie 5,8 km. Trasa zawodów była bardzo selektywna. Młodzi zawodnicy klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli wiele sukcesów. W rywalizacji młodziczek zwycięstwo odniosła Wójcik Laura, a druga była Dąbrowska Małgorzata. Miejsce 20 zajęła Kolinko Marianna, a 21 lokatę zajęła Zborowska Wiktoria. W wyścigu młodziczek 16 pozycję zajął Kaczor Eryk, a 29 był Bojnarowicz Kacper. Wśród żaków na 4 miejscu uplasował się Najda Kacper, 5 był Bochenek Karol, a 6 Łuczyński Norbert. Pod koniec rywalizacji w Nowicach odbył się również wyścig jazdy na czas najmłodszych adeptów kolarstwa czyli kategoria dzieci lat 9-11. Tutaj 2 miejsce zajęła Wójcik Amelia.

Serdeczne podziękowania wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności firmie Aklima Serwis na pomoc w transporcie zawodników na zawody.