DOMINACJA MŁODYCH KOLARZY Z DZIERŻONIOWA

  • 13.07.2015, 10:22
  • Admin TVS
DOMINACJA MŁODYCH KOLARZY Z DZIERŻONIOWA
W minioną sobotę 11 lipca w Nowicach odbył się wyścig jazdy indywidualnej na czas na dystansie 5,8 km. Młodzi zawodnicy klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli wiele sukcesów.

W minioną sobotę 11 lipca w Nowicach odbył się wyścig jazdy indywidualnej na czas na dystansie 5,8 km. Trasa zawodów była bardzo selektywna. Młodzi zawodnicy klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli wiele sukcesów. W rywalizacji młodziczek zwycięstwo odniosła Wójcik Laura, a druga była Dąbrowska Małgorzata. Miejsce 20 zajęła Kolinko Marianna, a 21 lokatę zajęła Zborowska Wiktoria. W wyścigu młodziczek 16 pozycję zajął Kaczor Eryk, a 29 był Bojnarowicz Kacper. Wśród żaków na 4 miejscu uplasował się Najda Kacper, 5 był Bochenek Karol, a 6 Łuczyński Norbert. Pod koniec rywalizacji w Nowicach odbył się również wyścig jazdy na czas najmłodszych adeptów kolarstwa czyli kategoria dzieci lat 9-11. Tutaj 2 miejsce zajęła Wójcik Amelia. 

Serdeczne podziękowania wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności firmie Aklima Serwis na pomoc w transporcie zawodników na zawody.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe