ODPOCZNĄ NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM

  • 13.07.2015, 10:36
  • Admin TVS
ODPOCZNĄ NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM
Uczniowie z Dzierżoniowa rozpoczynają dziś wakacje w Serocku. Do partnerskiego miasta pojechało 40 młodych mieszkańców i czworo opiekunów.

Uczniowie z Dzierżoniowa rozpoczynają dziś wakacje w Serocku. Do partnerskiego miasta pojechało 40 młodych mieszkańców i czworo opiekunów. Tydzień nad Zalewem Zegrzyńskim zapowiada się ciekawie.

 

Oprócz plażowania, odkrywania uroków Serocka i zwiedzania stolicy w programie znalazł się też paintball, mini turniej korfballu, wyjazd do warszawskiego zoo i wyjście do kina.

 

Wyjazd organizowany i finansowany jest w ramach ponad dziesięcioletniej współpracy miast. Zimą Dzierżoniów będzie gościł uczniów Serocka.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe