O BUDOWIE KOPALNI I LIKWIDACJI STRAŻY GMINNEJ

  • 14.07.2015, 13:38
  • adminTVS
O BUDOWIE KOPALNI I LIKWIDACJI STRAŻY GMINNEJ
We wtorek 14 lipca odbyła się IX Sesja Rady Gminy Nowa Ruda. W porządku obrad znalazła się między innymi uchwała dotycząca likwidacji Straży Gminnej.
We wtorek 14 lipca odbyła się IX Sesja Rady Gminy Nowa Ruda. W porządku obrad znalazła się między innymi uchwała dotycząca likwidacji Straży Gminnej. Tego typu tematy zawsze wzbudzają pewne emocje, a opinia jest podzielona zarówno wśród mieszkańców, jak i samych radnych, którzy reprezentują różne środowiska. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi najczęściej o pieniądze, ale również efektywność działań podejmowanych przez strażników.



adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 19.07.2015, 22:02
Śmieszny buraku oskarżasz innych o hejtowanie a ty co robisz? żałosne szczury
Gość
Gość 15.07.2015, 22:05
Nowak chce zatrudnić uwaga! 12 strażników !!!! To są dopiero oszczędności hahahahahaha
Gość
Gość 15.07.2015, 20:40
rozwiązać Straż Miejską będą oszczędnosci w miescie,
Gość
Gość 15.07.2015, 20:33
Ania uwielbia hejty hejtem wręcz zieje
Gość
Gość 15.07.2015, 17:14
Grzesiu, skończ już się kompromitować razem ze swoją czarownicą, dobrze wiesz ze to o was.
Gość
Gość 15.07.2015, 14:13
Jak Grubka był komendantem to Hordyjowi nic nie przeszkadzało...
Gość
Gość 15.07.2015, 14:12
To małżeństwo to pani skarbnik ze swoim Krzysiem? czy może audytor z małżonką? a może Marcin z Agą? albo druga połowa Tamarki? i wiele innych małżeństw z urzędu???
Gość
Gość 15.07.2015, 11:54
Może zamiast wymyślać jaki to jeden czy drugi dobry czy mądry Może warto by było zrobić jakiś fajny projekt dzięki któremu oba miasta Bielawa i Nowa ruda mogły by przedstawić jak szanować i pozyskiwać energie odnawialna a w nowej Rudzie pokazywać Nowe sposoby efektywnego i nowoczesnego przetwarzania węgla. Oba miasta mogła by połączyć drogowa Kolej Sowio Górska dla dzieciaków to mogła by być może atrakcja. Pozdrowienia dla duszka z kopalni
Gość
Gość 15.07.2015, 08:09
Andrzej, ależ oni czują się słabo przy Tobie, stąd te komentarze.
Gość
Gość 14.07.2015, 22:22
Aktualnie pisaniem komentarzy zajmuje się jedyne malzenstwo zatrudnione w Urzędzie. Takie jak nazwisko to i poziom komentarzy.
Gość
Gość 14.07.2015, 22:20
Brawo Pani Wójt za konsekwencję!!! Mam nadzieję, ze radni pójdą po rozum do głowy i przegłosują tę uchwałę!!! Trzymam kciuki, żeby się udało!!!
Gość
Gość 14.07.2015, 22:00
Andrzej nie kompromituj sie i nie pisz z żoną tych zalosnych komentarzy, autoreklama juz nic nie da , to co mieliście nakrasc to juz nakradliscie...To ne vrati
Gość
Gość 14.07.2015, 21:53
Tam gdzie jest Hordyj, to przynajmniej się coś dzieje, a Bielawie jak spali, tak śpią dalej. Szkoda, że taki mądry człowiek, nie nie pracuje już dla naszej Bielawy, no ale jeszcze przyjdzie czas na zmiany. Czekamy na Pana z niecierpliwością.
Gość
Gość 14.07.2015, 21:46
Oj jaka zazdrość, a Ty nieudaczniku pewnie masz żonę na którą nie możesz patrzeć więc zazdrościsz młodym i przystojnym.
Gość
Gość 14.07.2015, 21:37
Hordyjek już uprawia prywate w nowej rudzie, a dubasowi znów szykuje się sex afera....pięknie chłopaki błyszczą
Gość
Gość 14.07.2015, 21:29
to łyżwa nie jest taki swienty?
Gość
Gość 14.07.2015, 18:53
obiecanki cacanki a glupiemu radość dalej bądzcie naiwni
Gość
Gość 14.07.2015, 18:47
Łyżwa obiecał miejsca pracy dla młodych i wykształconych,ale na tym się skończyło
Gość
Gość 14.07.2015, 18:25
A kto to jest ten Runo i Łyżwa?
Gość
Gość 14.07.2015, 18:05
Koledzy Runa i Łyżwy z Platformy próbują podłożyć "świnie" Hordyjowi ale Pani Wójt nie jest taka naiwna.

Pozostałe