MINIEUROLAND OFICJALNIE OTWARTY

  • 17.07.2015, 17:14
  • adminTVS
MINIEUROLAND OFICJALNIE OTWARTY
W piątek 17 lipca w samo południe uroczyście został otwarty park miniatur Minieuroland w Kłodzku. Na tym wyjątkowym wydarzeniu pojawili się przedstawiciele władz samorządowych, wojewódzkich oraz parlamentu.
W piątek 17 lipca w samo południe uroczyście został otwarty park miniatur Minieuroland w Kłodzku. Na tym wyjątkowym wydarzeniu pojawili się przedstawiciele władz samorządowych, wojewódzkich oraz parlamentu.



 

MINIEUROLAND OFICJALNIE OTWARTYW piątek 17 lipca w samo południe uroczyście został otwarty park miniatur Minieuroland w Kłodzku. Na tym wyjątkowym wydarzeniu pojawili się przedstawiciele władz samorządowych, wojewódzkich oraz parlamentu.

Posted by Telewizja Sudecka on 17 lipca 2015


adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 25.07.2015, 09:30
W pobliżu TWIERDZ KŁODZKA,tuż przy skrzyżowaniu drogi 381 z 8
Gość
Gość 19.07.2015, 14:32
Malkontent się odezwał. W niedzielę zaledwie drugi dzień po otwarciu tłumy z całej Polski i wszyscy zachwyceni. Cena adekwatna do kosztów realizacji i oferty. Za cenę tego biletu możesz spędzać tam cały dzień .
Gość
Gość 19.07.2015, 12:56
bardzo drogie bilety, nie warto.
Gość
Gość 19.07.2015, 11:59
Nie rozumiem narzekania na ceny biletów bo przecież nikt nie chodzi tam codziennie. Koszt porównywalny do paczki papierosów na którą pewnie kilku z narzekających wyrzuca codziennie tą kasę.
Kłodczanka
Kłodczanka 19.07.2015, 11:20
Pięknie wszystko dopracowane,kawał dobrej roboty!Pięknie kolorowo teraz wygląda.Czas pokaże jak będzie za rok?Bilety trochę za drogie-60zł Bilet rodzinny(2os.dorosłe +2 dzieci)!!!
lolex
lolex 19.07.2015, 00:42
jutro kogoś przejada na tym systemie parking a zwiedzanie. Brawo pomysłu PARKINGU
Gość
Gość 18.07.2015, 16:34
www.minieuroland.pl i wszystko wiadomo, po przeciwnej stronie jak Galeria Twierdza Kłodzko, na drodze do Nowej Rudy
xxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxx 18.07.2015, 16:16
w której części klodzka to się znajduje? czy gdzies na wylocie na obrzeżach...?
Gość
Gość 18.07.2015, 16:08
Super- kiedy roślinność się rozkrzewi i powstaną nowe obiekty, całymi rodzinami będzie można tam spędzać czas.
Gość
Gość 18.07.2015, 11:17
Fajne to to jest ale powiedzcie jak maja sie ludzie dostac do tego Eurolandu od strony galerii.Samochodem ok ,ale na pieszo przez krzyzowke to chyba nie bardzo.
Marian
Marian 18.07.2015, 09:33
Super
Gość
Gość 18.07.2015, 09:27
Tylko dzięki takim ludziom jeszcze coś w tym kraju się pozytywnego dzieje, brawo za odwagę
Gość
Gość 18.07.2015, 09:21
Super nareszcie coś fajnego!
Gość
Gość 18.07.2015, 08:46
Na jakiej to jest ulicy?
Gość
Gość 17.07.2015, 19:15
Grecja tez tak robila...
Gość