PIŁKARZE BIELAWIANKI PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO SEZONU

  • 27.07.2015, 12:31
  • adminTVS
PIŁKARZE BIELAWIANKI PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO SEZONU
Piłkarze Bielawianki Bielawa od początku lipca przygotowują się do nowego sezonu piłkarskiego.
Piłkarze Bielawianki Bielawa od początku lipca przygotowują się do nowego sezonu piłkarskiego. Po ligowym spadku czas na reorganizację i duże zmiany w drużynie, tak aby do ligowych rozgrywek przystąpić w jak najlepszym składzie.


adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 15.08.2015, 12:28
Ten klub schodzi na psy :( Nawet strona interenetowa jest w tak żałosnym stanie, zero informacji albo jakieś przestarzałe, co raz gorzej z tym klubem sie dzieję :(
Gość
Gość 02.08.2015, 11:14
za gre na tak niskim szczeblu rozgrywek, nie powinno się płacić zawodnikom w ogóle. Przecież to żaden poziom piłkarski każdy kto kiedykolwiek coś kopał w piłkę może grać w takiej 3 lidze, to bardziej forma zabawy i rekreacji niz powazna piłka. Nie widzę więc sensu wyplacania jakich kolweiek pensji, a gadki ze trzeba sobie pranie zrobic , dojechac na trening są conajmniej nie powazne. Dzieciaków rodzice codziennie dowożą na treningii, piorą im ciuchy i nie biorą za to ani grosza. Najlepiej zaangażowanie widac na szeblu rozgrywek juniorskich, tam chłopaki daja z siebie wszystko walczą za swój klub a nie przejmują się czy ktoś im wyplacil hajs czy nie. Pozdro
Gość
Gość 31.07.2015, 14:41
A później tradycyjnie dwie pensje wypłaca i do końca sezonu nic !!!
Obecni zawodnicy zrezygnują a w ich miejsce kolejnych naiwnych
Karuzela się kręci !!!
Gość
Gość 31.07.2015, 14:41
A później tradycyjnie dwie pensje wypłaca i do końca sezonu nic !!!
Obecni zawodnicy zrezygnują a w ich miejsce kolejnych naiwnych
Karuzela się kręci !!!
PILKARZ
PILKARZ 31.07.2015, 14:13
zakazuje wam uprawiania tej dyscypliny!!!!!!!kopacze!!!!!!
PILKARZ
PILKARZ 31.07.2015, 14:13
zakazuje wam uprawiania tej dyscypliny!!!!!!!kopacze!!!!!!
Kibic
Kibic 31.07.2015, 09:16
Dziwne ?
Rozstano się z zawodnikami którym płacono 300-400 a nowym proponuje się kontrakty po 1000-1200
Widać tonący brzytwy się chwyta
Nie ładnie wobec innych !!!
Gość
Gość 30.07.2015, 22:46
A tak na marginesie ... to kwiaty i dobre piwko chłopakom wypadałoby kupić za to że tyle lat grali w tym klubie i godnie reprezentowali barwy Bielawianki. Ale wy osły tylko pluć umiecie. Pewnie każdy z was siedzi z kołdunem po kolana i wyzywa każdego za wszystko bo sam nigdy nic nie osiągnął. I ... OOOooo pozdrowienia dla was osły.
MUMIA
MUMIA 30.07.2015, 22:38
Byli dla kasy co wy pierd.... cie chyba nie zdajecie sobie sprawy z kwot jakie tam otrzymywali .. jak ktoś nazywa to kasą to żyje w jakimś innym świecie 300 - 400 zł to nazywacie kasą ... ?? Pomyślcie baranki zanim się wypowiecie.Wyjazd na mecz do Gorzowa, Zielonej Góry i innych miast chłopaki sami kupowali sobie jedzenie. Na trening też trzeba dojechać - paliwko kosztuje .... prać ciuchy , kupić normalny but do grania, odżywki .. Jak sobie baranki zliczycie to zrozumiecie że oni jeszcze do tego interesu dokładali.
A po 2-gie napinacze zapierdala...cie na treningi 5 razy w tygodniu a będziecie kasowali taką samą KASĘ jak oni oczywiście jak ktoś jeszcze wam tą kasę da za wasze granie ha ha
alibaba
alibaba 30.07.2015, 12:31
otoz to najwazniejszy byl Haj dla gamoni typu kopec slepecki kaczmarek bo co innego sie liczylo ??? Ambicje kto mial ?? gdzie oddanie dla klubu kur.a sie pytam checina tez sie 3 ma bo jako jedyny ma z tego pieniadze nie dajac nic dla klubu wstyd wstyd wstyd !!!!!!
Gość
Gość 29.07.2015, 18:37
same k.rw.a cioty te piłkarzyki zal patrzec
Gość
Gość 29.07.2015, 16:53
A po co grać w 3 lidze jak organizacyjnie i sportowo Bielawa nie byla do tego przygotowana. Do tego zawodnicy odchodząc z klubu pokazali gdzie mają ten klub i grę w 3 lidze
sdfsdfsfd
sdfsdfsfd 29.07.2015, 14:02
w Bielawie źle się dzieje. Mogli z DZPN zostać w 3 lidze, mimo że pierw spadli, a pozniej dzieki wycofaniu sie innych druzyn Bielawa mogła zostać w 3 lidze. ale woleli grać w 4 lidze.
pilkarz z umiejetnosciami
pilkarz z umiejetnosciami 28.07.2015, 19:56
Ja moge nauczyc gry w piłke grajków!Nawet moge byc trenerem!Wtedy beda pilkarzami!
Gość
Gość 28.07.2015, 14:53
to ich decyzja i nie wpiepszac sie gamonie
Gość
Gość 28.07.2015, 10:55
W końcu można zobaczyć kto z tym klubem jest na dobre i złe. Serki nie serki, kopciu i morasz itp. pierwsi uciekli bo im się premia należy za utrzymanie haha. Panowie wstyd ! ludzie się z Was śmieją na mieście bo za parę groszy się sprzedaliście na wioski
Gość
Gość 28.07.2015, 08:42
Daniel jak ty możesz mówić, że ciężko pracujecie??? Obejrzyj sobie jeszcze raz materiał i własną rozgrzewkę hahaha
FAN
FAN 27.07.2015, 20:08
Danielu optymizmu w glosie nie słyszę. Dobrze że Ty chłopie jesteś.
kopaczobiegacz
kopaczobiegacz 27.07.2015, 19:01
a byli na zgrupowaniu w starozytnym egipcie?czy w kurzeszynie?
kibic
kibic 27.07.2015, 15:21
Tak chcielibyście wszystkich za darmo a jak ktoś chciał ludzi od was to już stawka szła do.góry... nikt wam za friko własnych zawodników nie odda

Pozostałe