POCIĄG WIELKA SOWA

  • 11.09.2015, 12:10
  • adminTVS
POCIĄG WIELKA SOWA
Pociąg "Wielka Sowa" 11 września po godzinie 8:20 wyruszył z Wrocławia.

Pociąg "Wielka Sowa" 11 września po godzinie 8:20 wyruszył z Wrocławia w ramach Gali Parowozów 2015. Jest to pociąg turystyczny prowadzony przez dwa parowozy B R52. Wielka Sowa jedzie do Jaworzyny Śląskiej przez kotlinę kłodzką. Po godzinie 18:00 pociąg będzie przejeżdżał przez Dzierżoniów.

Trasa pociągu:
8:22 Wrocław Główny
10:00 / 10:45 Kamieniec Ząbkowicki
11:15 / 11:30 Kłodzko
12:04 / 12:55 Głuszyca
16:06 / 17:11 Kamieniec Ząbkowicki
18:10 Dzierżoniów Śl.
19:23 Świdnica
19:35 Jaworzyna Śl.















adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 16.09.2015, 08:58
A kto pamięta pociąg, który kursował na trasie Ząbkowice Śl. przez Stoszowice, Budzów, Srebrna Góra
Gość
Gość 16.09.2015, 08:58
A kto pamięta pociąg, który kursował na trasie Ząbkowice Śl. przez Stoszowice, Budzów, Srebrna Góra
Gość
Gość 12.09.2015, 14:51
Piękne dostojne LOKOMOTYWY była taka trasa przez PIESZYCE piękne czasy minęły bezpowrotnie tory zostały rozebrane....WSPOMNIENIA....
Gość
Gość 12.09.2015, 09:02
W sobotę i niedzielę w Jaworzynie Śl. będą biegały do Wałbrzycha koło "Złotego pociągu".
Gość
Gość 11.09.2015, 20:11
Bardzo żałuję,że dowiedziałam się "po fakcie" .Pamiętam te parowozy i pamiętam,że jako dziecko bardzo się bałam jak pociąg wjeźdźał na stację-zamykałam oczy i zatykałam uszy.Mój tata był kolejarzem,a więc często jeździliśmy pociągami.Kiedy jeszcze taka atrakcja?
Gość
Gość 11.09.2015, 20:11
Bardzo żałuję,że dowiedziałam się "po fakcie" .Pamiętam te parowozy i pamiętam,że jako dziecko bardzo się bałam jak pociąg wjeźdźał na stację-zamykałam oczy i zatykałam uszy.Mój tata był kolejarzem,a więc często jeździliśmy pociągami.Kiedy jeszcze taka atrakcja?
Gość
Gość 11.09.2015, 19:39
Piękne maszyny !
Gość
Gość 11.09.2015, 15:06
Ten skład jeszcze dziś przejedzie około 18;00 przez Dzierżoniów.
Gość
Gość 11.09.2015, 14:54
Coś przepięknego, jak patrzę na te wielkie cudeńka które uwielbiałem od dziecka to kręci mi się łezka w oku, a mam już swoje lata
Gość
Gość 11.09.2015, 14:15
Składami ciągnionymi przez takie lokomotywy jeszcze tak niedawno jeżdziłem do Wrocławia, a dla młodych to PREHISTORIA.
bronek
bronek 11.09.2015, 13:48
piekne wielkie maszyny;

Pozostałe