ZDZISŁAW TROMSA, METALOPLASTYKA

  • 14.09.2015, 21:18
  • Admin TVS
ZDZISŁAW TROMSA, METALOPLASTYKA
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprezentował wystawę Zdzisława Tromsa. Na wernisażu w Galerii na Piętrze, 11 września 2015 roku zostały zaprezentowane rzeźby wykonane z metalu i szkła.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury  zaprezentował wystawę Zdzisława Tromsa.  Na wernisażu w Galerii na Piętrze, 11 września 2015 roku  zostały zaprezentowane rzeźby wykonane z metalu i szkła. Pomalowanie rzeźb na jasne kolory nadały im lekkości i delikatności tak jakby były wykonane z papieru.  

 

...Moja przygoda ze sztuką zaczęła się  w 1997 w kuźni. Pierwsze prace  to typowe  rzemiosło kowalskie, balustrady, stoliki, lampy i kinkiety itp. Z biegiem lat moje prace stały się bardziej subtelne. Praca  na gorąco w metalu i łączenie  różnych materiałów, jak na przykład, marmur, granit, drewno oraz szkło stało się moją pasją....    

Duże wrażenie na gościach wywarły różnych rozmiarów ważki z witrażowymi skrzydłami i kolorowymi oczami. Wystawa jest czynna codziennie do 2 października 2015 r.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe