Niedziela, 15.09.2019

KONKURSY W BIELAWIE TO FIKCJA

  • 21.09.2015, 19:40
  • Admin TVS
KONKURSY W BIELAWIE TO FIKCJA
Jak informuje nas biuletyn informacji publicznych w Bielawie rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Placówek Oświaty w Bielawie.

            Jak informuje nas biuletyn informacji publicznych w Bielawie rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Placówek Oświaty w Bielawie. Zwycięzcą został Adam Domagała, dotychczasowy nauczyciel fizyki w bielawskim liceum. Według burmistrza Bielawy, który podpisał się pod zamieszczoną informacją, komisja konkursowa najwyżej oceniła znajomość przepisów prawa z zakresu oświaty, ochrony danych osobowych oraz dostępu do informacji publicznej zaprezentowaną przez zwycięzcę.

            Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że o wygranej Adama Domagały informowaliśmy już 26 sierpnia 2015 roku, kiedy jeszcze nie było mowy o konkursie. Podobnie było ze zmianą w Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego, gdzie obecnie zasiada na stanowisku prezesa Zbigniew Glanowski. Tak samo odbył się konkurs na stanowisko komendanta Straży Miejskiej, o którym też informowaliśmy na tygodnie przed, że będzie nim nie kto inny jak Grzegorz Nowak. Z kolei kolejnym fikcyjnym konkursem był wybór dyrektora bielawskiego OSiRU. Kolejni radni otrzymali stołki w spółkach gminnych za lojalność i zgodne głosowanie. Pytanie czy ktokolwiek uczciwy, wykształcony, kompetentny i nie związany politycznie z burmistrzem Łyżwą jest w stanie wygrać konkurs organizowany przez miasto Bielawa? 


 

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 22.09.2015, 11:29
Wstyd !!!
Gość
Gość 22.09.2015, 10:58
V sudecka wybiera tylko to co pasuje i nie podaje wszystkich informacji, a gdzie info się pytam ze zwolnili z Nowej Rudy Pana góóóóru który był tak opiewany Pana Hordyja, czyby kolejne przekręty ludzi Ryka????
Gość
Gość 22.09.2015, 10:01
Z piątki wspaniałych (na zdjęciu) jeszcze tylko 2 zostało bez koryta. Ciekawe kiedy oni dostaną swoje łupy?
Gość
Gość 22.09.2015, 09:56
W pasiaki powinien iść
Gość
Gość 22.09.2015, 09:35
To Hordyj poszedł w senatory ???
Gość
Gość 22.09.2015, 09:30
Trzeba było działać a nie mieć teraz pretensje matole nikt ci nie bronił
Gość
Gość 22.09.2015, 09:13
Tkacz został studentem i dostal posadę w MZBM, a ojciec Warchoła pracuje na Bielawiance, Wojciechowski pracuje w TBS, Kusmierek bedzie pracować w Barlu, Gajda w szkole leśnej, Florczak w Mokisie.... Szkoda gadać....
Gość
Gość 22.09.2015, 09:08
Łysy Adasiu nie marudź weź się do roboty kaska już się nie wróci taka karma pozdrawiam p.s. rób kampanie senatorowi hordyjowi niech idzie do Warszawki bo w Bielawie go już nie chcemy
Gość
Gość 22.09.2015, 08:55
W normalnych konkursach nie przeszliby etapu prawidłowo wypełnionych dokumentów, a tu same dyrektory jakaś ściema, a ludzie widzą i oceniają i wyciągają wnioski
Gość
Gość 21.09.2015, 22:08
jeszcze kamil k. tylko dostanie posadke w tbs i bedzie pieknie. oczywiscie wyloniony zostanie w konkursie .
Gość
Gość 21.09.2015, 22:03
Taki wstyd dla Bielawy. Gdzie pana wartości panie burmistrzu Łyżwa ?
Gość
Gość 21.09.2015, 22:03
Taki wstyd dla Bielawy. Gdzie pana wartości panie burmistrzu Łyżwa ?
Gość
Gość 21.09.2015, 21:44
dać przygłupom władzę, taki mamy efekt. Przecież wystarczy popatrzeć n ich twarze.
Gość
Gość 21.09.2015, 21:33
Jutro rano złoże doniesienie do prokuratury i agencji anty korupcyjnej na działania włodarzy Bielawy.
Gość
Gość 21.09.2015, 21:02
Manio to niech najpierw maturę zrobi :-D
Gość
Gość 21.09.2015, 20:47
Manio Tkacz też już ma posadkę w MZBM pewnie konkurs wygrał
Gość
Gość 21.09.2015, 20:41
Też głosowałem na tego by dlaka, burmistrz jednej kadencji
Gość
Gość 21.09.2015, 20:36
Pierwsza i ostatnia kadencja WIEŚNIAKÓW I DARMOZJADOW
Gość
Gość 21.09.2015, 20:36
Pierwsza i ostatnia kadencja WIEŚNIAKÓW I DARMOZJADOW
Gość
Gość 21.09.2015, 20:34
a marysia dalej o pierogach... skonczcie juz ludzie bo sie kompromitujecie dajcie spokoj przyjdzie czas na rozliczenia a z waszej Tv teraz tylko łacha mozna ciagnąc jak wam gula skacze!!!

Pozostałe