KŁODZKA POLICJA MA NOWE RADIOWOZY

  • 22.09.2015, 09:28 (aktualizacja 24.09.2015, 15:08)
  • Admin TVS
KŁODZKA POLICJA MA NOWE RADIOWOZY
21 września policjantom z powiatu kłodzkiego przekazano trzy nowe radiowozy. Pomogą w służbie funkcjonariuszom z Kłodzka, gminy wiejskiej Kłodzko i komisariatu w Polanicy-Zdroju.

21 września policjantom z powiatu kłodzkiego przekazano trzy nowe radiowozy. Pomogą w służbie funkcjonariuszom z Kłodzka, gminy wiejskiej Kłodzko i komisariatu w Polanicy-Zdroju. Zakup pojazdów sfinansowały samorządy, na których terenie będą one wykorzystywane oraz Komenda Główna Policji. Koszt jednego radiowozu to przeszło 43 tys. zł. Ople corsa głównie będą wykorzystywane przez dzielnicowych, stąd ich mała pojemność (1,2 litra). Mają być oszczędne, ale i zwinne.







 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe