Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

30-latek jechał 107km/h w terenie zabudowanym w gminie Międzylesie

Przez trzy najbliższe miesiące nie będzie mógł kierować pojazdami 30- letni mężczyzna, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na terenie Gminy Międzylesie. Mężczyzna w terenie zabudowanym pędził swoim autem z prędkością 107 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz nałożyli mandat i punkty karne. - poinformowała Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska.
30-latek jechał 107km/h w terenie zabudowanym w gminie Międzylesie

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku dbając o bezpieczeństwo na drogach codziennie kontrolują prędkość kierujących. Mandaty karne w przypadku przekroczenia dozwolonej prędkości  zaczynają się od 800 złotych, a wcześniej maksymalny wymiar kary wynosił do 500 złotych. Policjanci  kłodzkiej drogówki na drodze K-33 zatrzymali do kontroli 30-letniego mężczyznę. Kierowca w terenie zabudowanym jechał samochodem z prędkością 107 km na dozwolonej "pięćdziesiątce", czyli przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i nałożyli mandat karny. Kierujący za popełnione wykroczenie otrzymał również 10 punktów karnych. Obecny taryfikator za przekroczenie dopuszczalnej prędkości przewiduje grzywnę, mandat karny w wysokości do 2500 złotych. Ponadto kierującemu za popełnione wykroczenie naliczane są punkty karne.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama