Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BIELAWSCY SIATKARZE ROZPOCZĘLI PRZYGOTOWANIA DO SEZONU 2020/21

W poniedziałek 17 sierpnia siatkarze KS Bielawianki Bester Bielawa rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/2021. Drużyna z Bielawy w nadchodzących rozgrywkach wystartuje w rozgrywkach II ligi.
BIELAWSCY SIATKARZE ROZPOCZĘLI PRZYGOTOWANIA DO SEZONU 2020/21

W przerwie pomiędzy sezonami skład zespołu został przebudowany. Do zawodników tworzących trzon drużyny w poprzednich rozgrywkach dołączyło kilku zawodników z doświadczeniem z wyższych lig oraz utalentowana młodzież. Na szczególne wyróżnienie zasługuje transfer atakującego Marcela Gromadowskiego, byłego mistrza Świata juniorów (1997) i mistrza Europy seniorów (2009) oraz byłego zawodnika czołowych polskich oraz włoskich klubów (m.in. Mostostal Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów, Copra Piacenza).

Trenerami bielawskich siatkarzy w nadchodzącym sezonie będą Marcin Jarosz oraz Andrzej Zemanek.

Skład zespołu KS Bielawianka Bester Bielawa:

Rozgrywający:

Grzegorz Jacznik

Radosław Dusza

Atakujący:

Patryk Pruchniewski

Marcel Gromadowski

Przyjmujący:

Tomasz Wierzbicki

Bartłomiej Dzikowicz

Daniel Fijałka

Jonasz Protaziuk

Środkowi Bloku:

Mariusz Gaca

Piotr Bogusiewicz

Jakub Kamiński

Kacper Szydziak

Mikołaj Sulmiński

Libero:

Maciej Byczek

Jakub Zemanek

 

Podczas przygotowań do nadchodzącego sezonu zawodnicy KS Bielawianki Bester Bielawa wezmą udział w kliku turniejach m.in. w Wałbrzychu oraz Miliczu, gdzie zmierzą się z drużynami pierwszoligowymi. Start ligi zaplanowany jest na 26 września, a pierwszym rywalem będzie MUKS Ziemia Milicka.

 



Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama