Wtorek, 20.11.2018, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

ANDRZEJ HORDYJ DZIĘKUJE WYBORCOM

  • 7.11.2018, 15:54 (aktualizacja 07.11.2018 18:41)
ANDRZEJ HORDYJ DZIĘKUJE WYBORCOM
Andrzej Hordyj, który w drodze demokratycznych wyborów został wybrany nowym burmistrzem Bielawy od kilku już dni z każdej strony przyjmuje gratulacje. Sam również dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu głównie wyborcom Bielawy, którzy w niedzielę 4 listopada odwiedzili komisje wyborcze.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bb
Bb 10.11.2018, 17:47
Panie Andrzeju, tylko proszę niech pan nie wprowadza do Bielawy Markapuz
Jerzy
Jerzy 8.11.2018, 21:04
Gratulacje Panie Andrzeju Proponuję na początku dobrze pozamiatać. .
Dobrać kompetentny zespół a na wyniki nie trzeba będzie długo czekać
xxx
xxx 8.11.2018, 19:23
Panie Hordyj. Dobra Rada . NIech się Pan pozbędzie Dźwiniela i zapisze swoją dobrą kartę dla Bielawy. Na razie ma Pan łatkę postkomunisty dzięki temu panu ,który na dobrą sprawę nic nie umie.
Gdyby w swoim czasie Łyżwa pozbył się Runowicza nie byłby Pan dzisiaj burmistrzem.
yyy
yyy 8.11.2018, 22:49
Co to znaczy pozbyć Dźwiniela? Na Dźwiniela głosowali mieszkańcy i został radnym. A Łyżwa i bez Runowicza by przegrał ,bo jest nieudacznikiem .
j
j 8.11.2018, 12:15
Gratulacje i powodzenia. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku
nk
nk 8.11.2018, 08:17
zobaczymy czy bedzie lepiej czas pokaze obiecywac to kazdy moze przed wyborami teraz sie okaze czy bedzie lepiej
Wyborca
Wyborca 8.11.2018, 08:10
Panie Andrzeju powodzenia. Bielawianie cieszą się, że obiął Pan stanowisko burmistrza. Będzie w końcu normalnie
Podatnik
Podatnik 8.11.2018, 07:27
Zobaczymy co Pan Andrzej potrafi? i na co go stać? Życzę powodzenia w pełnieniu funkcji burmistrza😃
Pozdro
Pozdro 7.11.2018, 18:59
Nawet jak nie będzie osiągnięć na stanowisku Burmistrza, znajdzie robotę jako dubler Riddica ;)
Ja
Ja 7.11.2018, 18:42
Pan Andrzej Burmistrzem, a Pan Marcin Rak na zastępcę.... bedzie to niepokoanay duet. Życzę aby Panowie sie dogadali
Ja1
Ja1 8.11.2018, 20:09
Gdyby był taki układ to pan Rak traktowałby pana Burmistrza mocno z góry, oczywiście za plecami. Nikt przecież nie jest mądrzejszy od Pana Marcina.
Kot
Kot 7.11.2018, 19:30
Rak? A kto to jestvtak naorwde. Osiagniecia jakie ma 80% ludzi w jego wieku. Studia to dzis zadne wyroznienie. Noech wraca do Wroclawia
Juzek
Juzek 7.11.2018, 20:02
Co ty wiesz o panu Marcinie, widoczne nic !!! Co ma jego wiek do rozumu ???
Odezwał się mocher od Łyżwy !!!
Do kościoła idź staruszku.
cc
cc 8.11.2018, 08:30
Ja wiem że to bufon!
Nieborak
Nieborak 8.11.2018, 00:16
A ty co wiesz o Raku? to co ci opowiedział hehehe
wyborca
wyborca 7.11.2018, 18:32
Powodzenia Pani Burmistrzu ! Przeciwnik zasłużył sobie na przegraną, szczególnie w ostatnich dniach kampanii.
wyborca
wyborca 7.11.2018, 18:29
Brawo Panie Andrzeju, gratuluję ! Przeciwnik zasłużył sobie na przegraną, szczególnie w ostatnich dniach kampanii.
Bielawianka
Bielawianka 7.11.2018, 18:29
Super, teraz Bielawianka będzie rosła w siłę!
D
D 7.11.2018, 16:52
Powodzenia Panie burmistrzu
Brawo
Brawo 7.11.2018, 16:23
Panie Andrzeju trzymamy kciuki za powodzenie w pracy i założeniach programowych.
M
M 7.11.2018, 16:18
Mądrze powiedziane, jestem za .
GH
GH 7.11.2018, 16:18
1 zastępca wystarczy.. W Dzierżoniowie o podobnej liczbie ludności (niedużo wyższej tak naprawdę) jest 1 zastępca.
ta
ta 7.11.2018, 16:40
Będzie dwóch narazie jest 1

Pozostałe