Czwartek, 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

RADA MIEJSKA W BIELAWIE KOLEJNY RAZ MUSIAŁA PRZEGŁOSOWAĆ 21 MLN OBLIGACJI

  • 7.11.2018, 15:34 (aktualizacja 07.11.2018 16:08)
RADA MIEJSKA W BIELAWIE KOLEJNY RAZ MUSIAŁA PRZEGŁOSOWAĆ 21 MLN OBLIGACJI
Piotr Łyżwa po przegranych wyborach pozostawi po sobie sporą dziurę w budżecie. Mimo negatywnej kampanii i manipulacji kwotami na koniec roku pojawi się dług na poziomie 51 mln. zł. Nie pomogły megafony i bilbordy na dodatek uchwała w sprawie obligacji została podjęta z naruszeniem obowiązującego prawa, co przeoczyli nawet prawnicy czuwający w urzędzie nad porządkiem prawnym. Dopiero Regionalna Izba Obrachunkowa we Wrocławiu zwróciła uwagę, że uchwała na zaciągnięcie obligacji na kwotę 21 mln. zł musi być podjęta większością głosów w radzie, czyli min. 11 głosów. Za było tylko 9, a przeciw 8, 3 radnych poprzednio się wstrzymało. Teraz Rada Miasta była już jednogłośna i wszyscy obecni zagłosowali za.

               

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fakt
Fakt 9.11.2018, 10:41
„ przeoczyłem fakt...” Dużo faktów Pan przeoczył i zignorował ,Panie Łyżwa, ale faktu ,że 16.11 wypada Pan z UM z pudełkiem rzeczy osobistych nie uda się Panu przeoczyć Panie Łyżwa, ku mojej ogromnej radości.
Antysudecka
Antysudecka 8.11.2018, 12:48
Nawet na koniec nie potrafi AP zachować klasy? dalej brnie w manipulację, że wymiotować się chce bleeeee
Obiektywna AntyŁyżwa
Obiektywna AntyŁyżwa 9.11.2018, 10:51
Na czyj koniec AP ma zachować klasę? Zajrzyj do słownika i postaraj się ze zrozumieniem przeczytać definicję słowa „ manipulacja” . Kto tu manipulował jeśli chodzi o dług? Dlaczego Łyżwa manipulował w kampanii wyborczej informując mieszkańców o zadłużeniu miasta? Prześledź Łyżwy wywiady na dobie i jego banery ,obejrzyj i posłuchaj uważnie,co Łyżwa mówi powyżej , po przegranych wyborach i może udać i się bez sięgania do słownika zrozumieć co znaczy manipulacja.
Obserwator
Obserwator 8.11.2018, 08:27
Czyli dług wyniesie dzięki Panu Lyzwe 50mln. Po co zatem były te klamliwe banery ze słupkami?
Ja
Ja 8.11.2018, 05:37
A Sudecka "TV DZWINIEL" oczywiście już toruje Hordyjowi droge.
Jak Dzwiniel kończył kadencje to siedzieli cicho co pozostawił Łyżwie
 I JA.
I JA. 8.11.2018, 18:38
Drogę Hrdyjowi utorował Łyżwa. I chwała mu za to
Skończ waść
Skończ waść 8.11.2018, 08:43
Zostawił mu Dźwiniel 17 milionów zwrotów, za które między imnymi kupiono zbiornik Sudety.
Żenua
Żenua 8.11.2018, 09:13
Raczej 42 miliony długu zostawił w spadku
ff
ff 8.11.2018, 14:23
42-17=25
jkhj
jkhj 8.11.2018, 20:04
Czyli zostawił 25 mln? Nieźle!
Mieszkaniec Bielawy
Mieszkaniec Bielawy 7.11.2018, 20:33
My mieszkancy nie wiemy jakie sa dlugi ale z pewnoscia wiemy, ze mamy piekne jezioro basen, drogi wokol jeziora , nowy targ . Można duzo wymieniać....Skoro ludzie tego nie widzą to nie wiem czego mozna wiecej....byc moze dlug?ale widac tego efekty. Dziękujemy....
realista
realista 7.11.2018, 20:45
Weź 10 kredytów i kup sobie piękny dom z basenem, Mercedesa s600, leć na wakacje do Nowej Zelandii. To nic, że nie stać cię na to bo będzie pięknie! Na chwilę.
bielawianin
bielawianin 7.11.2018, 18:41
dosłownie cyrk... Burmistrz jak i radni sami oszusci.... dobrze ze juz nastąpiła zmiana. Łyżwa nie nadaje sie do niczego.. klamca oszust i karierowicz....
wyborca
wyborca 7.11.2018, 18:36
Oj Panie Łyżwa ;)
oi
oi 7.11.2018, 17:48
a gdzie Runo? Pakuje się?
Piętaszek
Piętaszek 7.11.2018, 18:13
Uciekł jak szczur z zatopionego przez siebie okrętu.Oby przy pomyślnych wiatrach wylądował na "bezludnej wyspie".
Mieszkaniec
Mieszkaniec 7.11.2018, 17:07
Czy wiadomo było kiedy błąd został zauważony ?
Jeżeli w zeszłym tygodniu lub wcześniej to dlaczego nie było o tym informacji ?
Uważam że powinno to pozostać w gestii nowego włodarza. Dla mnie było to jawne oszustwo i kłamanie podczas kampanii wyborczej. Wstyd
Takie tam
Takie tam 7.11.2018, 16:49
A Kuśmierek co? Ani za, ani przeciw, ani wstrzymał.
Wyborca
Wyborca 7.11.2018, 16:32
Jak Panu nie wstyd Panie Piotrze?

Pozostałe