Wtorek, 20.11.2018, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

ZAKOŃCZYŁA SIĘ II TURA WYBORÓW

  • 4.11.2018, 21:00 (aktualizacja 04.11.2018 21:00)
ZAKOŃCZYŁA SIĘ II TURA WYBORÓW
W niedzielę 4 listopada 2018 r. odbyła się II tura wyborów samorządowych. Mieszkańcy Bielawy, Piławy Górnej, Niemczy, Lądka Zdroju, Gminy Nowa Ruda oraz Łagiewnik zdecydowali, kto będzie rządził w ich gminie przez najbliższe 5 lat. Wszystkie komisje w poszczególnych okręgach przeliczają głosy. Mamy nadzieję, że jeszcze przed północą podamy Państwu nieoficjalne wyniki w poszczególnych miejscowościach.

Frekwencja na godzinę 17.00 w poszczególnych gminach:

- Bielawa - 33,30%

- Gmina Piława Górna - 37,70%

- Gmina Niemcza - 37,68%
 

- Gmina Łagiewniki - 40,46%

- Gmina Lądek Zdrój - 35.94%

- Gmina Nowa Ruda - 40.17%

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 4.11.2018, 21:44
Łyżwa mistrz
Tom
Tom 4.11.2018, 21:41
Na Xxv-lecia Piotr. Łyżwa57%
Wyborca
Wyborca 4.11.2018, 21:39
223 Hordyj
271 Łyzwa
Okręg Polna Bielawa
Arek
Arek 4.11.2018, 21:36
W kolejnej komisji wygrywa Piotr Łyżwa
w
w 4.11.2018, 21:30
A ile czasu pan Łyżwa ma na opuszczenie UM po przegranej???
Dudek
Dudek 4.11.2018, 21:33
Jutro
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.11.2018, 21:27
Mam nadzieję że Pan Andrzej - potrzebujemy doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia aby to miasto odżyło.
KRWAWY HORKER
KRWAWY HORKER 4.11.2018, 21:25
Wygra Andrzej Łyżwa !
Runo
Runo 4.11.2018, 21:11
Wygrał Andrzej Hordyj
W
W 4.11.2018, 21:22
Napewno! jedyny sensowny kandydat trzymam kciuki liczcie szybko.
Znajomy
Znajomy 4.11.2018, 21:07
„W II turze zachecam do oddania glosu na obecnego Burmistrza Pana Piotra Łyżwy, ktory znalazl czas dla mnie i jasno okreslil moje plany zwiazane z miastem Bielawa” - takie smsy przed ciszą rozsyłał Pan Norbert W który się nie dostał do rady miejskiej ale jak widać chodzi już aby coś dl siebie ugrać. Słabe - mam nadzieję że skończy się kolesiostwo w Bielawie i wezmą się za władzę osoby kompetentne.
Sędzia
Sędzia 4.11.2018, 21:40
Ten tekst jest poniżej godności i krytyki.
Panie Norbercie, puknij się Pan w czoło.
Głosuję
Głosuję 4.11.2018, 21:34
Wyślij to oficjalnie do naszych mediów.
Słabe to strasznie
A co do wyników, to nie jestem ani za jednym, ani za drugim, ale Łyżwa podczas tej kampanii zbłaźnił i ośmieszył się strasznie. Tak żenujących akcji już dawno nie widzialam. Był mi gościu totalnie obojętny, ale teraz jedyne co czuje do niego to odrazę.
Agata
Agata 4.11.2018, 21:19
Jak już kogoś oskarżasz to chociaż byś się podpisał. Żałosne .
Tomas
Tomas 4.11.2018, 21:14
Norbi jak to zrobiłeś to sory ale nie chce cię znać. Skabe to było.

Pozostałe