Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

JAGIELONIA WYGRAŁA W DZIERŻONIOWIE

• 26.09.2018, 20:04 (aktualizacja 26.09.2018 20:24)
26 września odbył się mecz 1/32 finału Pucharu Polski pomiędzy Lechią Dzierżoniów a Jagiellonią Białystok. Po 45 minutach był wynik 0:0. W 59 minucie, prowadzenie objęła Jagiellonia po golu Świderskiego i takim wynikiem zakończył się mecz.

Materiał nadesłał nasz widz Adam F.  za który dziękujemy.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.