Wtorek, 13.11.2018, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

PRZED NAMI „SUDECKIE KRYSZTAŁY 2018”

  • 6.09.2018, 08:54 (aktualizacja 06.09.2018 09:46)
PRZED NAMI „SUDECKIE KRYSZTAŁY 2018”
Już po raz VII Telewizja Sudecka jest organizatorem przedsięwzięcia gospodarczego, pod nazwą Plebiscyt Gospodarczy „Sudeckie Kryształy” którego gala finałowa odbędzie się 12 października 2018 roku w Zamku na Skale w Trzebieszowicach koło Lądka Zdroju. To największa tego typu impreza w regionie Sudetów, której głównym celem jest promocja przedsiębiorczości. Plebiscyt „Sudeckie Kryształy“ pozwala wyróżnić - spośród wielu działających w naszym regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji – te, które odniosły sukces i mogą dla innych być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności, a także żywym dowodem na to, że nawet w tak trudnych czasach, sukces gospodarczy można osiągnąć.

W tym roku ubiegać się można o wyjątkowe statuetki w następujących kategoriach:

- Najlepszy Produkt Turystyczny

- Najlepszy Produkt Regionalny

- Najlepsza Inwestycja

- Najlepsza Impreza Promująca Region

- Najlepsza Firma/Instytucja przyjazna seniorom

- Najlepszy Produkt/usługa

- Najlepsza Firma Odpowiedzialnego Biznesu

- Najlepsza Firma Rodzinna

Na zgłoszenia do plebiscytu czekamy do 26 września. Wypełnione formularze prosimy kierować na adres kontakt@tvsudecka.pl Szczegółowe informacje udzielamy pod nr tel. 602 80 44 23

A tak było w ubiegłym roku:

 

 

Zdjęcia (34)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe