Czwartek, 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

ROZMOWA Z RADNYM BIELAWY JAROSŁAWEM FLORCZAKIEM

  • 13.06.2018, 12:42 (aktualizacja 13.06.2018 18:30)
ROZMOWA Z RADNYM BIELAWY JAROSŁAWEM FLORCZAKIEM
Czy burmistrz Piotr Łyżwa na najbliższej czerwcowej sesji otrzyma absolutorium? Dlaczego wiceburmistrz Bielawy zarabia dużo więcej od burmistrza?, O tym i wielu innych sprawach rozmawialiśmy z radnym Rady Miejskiej w Bielawie Jarosławem Florczakiem.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Costa
Costa 25.06.2018, 14:40
Przerost mniemania o sobie, nieadekwatny do rzeczywistości... Zawsze dziwiło mnie 8, 12 lat temu że radnymi mogą zostać osoby z takim zawodem/wykształceniem jak pan Florczak. 4 lata temu zrozumiałam, że nie on jeden, bo to był jakiś armagedon, osoby niewykształcone, z marnym zawodem, które weszły do rady. Obecnie tendencja widzę, że utrzymuje się, a nawet rośnie, gdyż pan Florczak będzie ponoć kandydował na burmistrza... Muszę zweryfikować swoje oczekiwania odnośnie osób nami rządzących, ale czy rzeczywiście MUSZĘ??? Czy już nic nie da zrobić się w tej kwestii??? Kiedyś radnymi byli prawnicy (Lenartowicz), ekonomiści (Pawlaczek), politolodzy (zapomniałam nazwisko), no dobra byli i lekarze w sporej grupie, ale nie oszukujmy się, poziom wykształcenia i choćby obycia lekarza jest o kilka stopni wyżej niż wf-isty, ochroniarza, czy kogo my tam teraz mamy w radzie.....
Wyborcy
Wyborcy 18.06.2018, 08:17
To niech pan radny poskarzy sie, że podejrzewa, ze mu ptak chce na*** na glowe... jeszcze nie wie kiedy i ktory ale ma podejrzenia... ale obciach
Ttt
Ttt 16.06.2018, 21:18
No to teraz zniszczą Jarka
Widz
Widz 17.06.2018, 06:36
Myślę że radny wykazał się nielada odwagą.
Każdy tam siedzi cicho z obawy o posadki swoje i swojej rodziny.
Jak widać nie wszystkich da się kupić.
Powodzenia panie Jarku .
Ddz
Ddz 16.06.2018, 14:38
Możejko chwali się po całej Bielawie że kupuje auto za 90 000,00zł a taki społeczniak kto by pomyślał i biedni wyborcy wierzą mu w jego bezineresowność brawo Panie Radny już teraz wiemy po co Pan kandyduje dalej następny będzie pewnie Mercedes
górna bielawa
górna bielawa 18.06.2018, 14:11
a ty za co kupiłaś auto, nikt jeszcze się tym nie zainteresował ????
krabik
krabik 15.06.2018, 16:41
Oj wielu będzie tych kandydatów na burmistrza w tym roku...W sumie niezły misz-masz. Niektórzy ośmieszają się w ogóle starając się o fotel, bo ich wiedza o samorządzie i zarządzaniu jest zerowa, mimo piastowania funkcji radnego/urzędnika itp czasem przez kilkanaście lat
Iii
Iii 15.06.2018, 21:48
Nie ważne kto.każdy inny będzie lepszy niż Łyżwa i ten drugi
Ciekawski bielawianin
Ciekawski bielawianin 14.06.2018, 19:40
Do "dno z um", proszę podaj z komentarzów przykład oczerniania,radny florczak sam tym wywiadem sam siebie oczernił poprzez bijący brak wiedzy i niekompetencje w sprawowaniu funkcji radnego i przewodnicącego K.Rewizyjnej.
Dno z UM
Dno z UM 14.06.2018, 19:24
Mam wyrażenie, że Pana Jarka ciągle oczernia jedna i ta sama osoba.
ABC
ABC 18.06.2018, 14:23
Mam takie same wrażenie, siedzi nic nie robi tylko ma za zadanie oczerniać każdego kto jej nie pasuje w tych klockach
Ciekawski bielawianin
Ciekawski bielawianin 14.06.2018, 18:30
Amatorszczyzna,poczytajcie protokoły komisji rewizyjnej,której florczak jest przewodniczącym,popis braku wiedzy z zakresu prawa i regulacji działania jednostek będących przedmiotem kontroli,natychmiast do odwołania przewodniczący florczak.A może tak rozliczyć florczaka za nie trafione inwestycje z poprzednich kadencji z wiklinowym amfiteatrem na czele nie wspominając innych milionowych kiedy radny był w koalicji Dźwiniela?.
Były radny
Były radny 14.06.2018, 17:39
Żenada,tyle lat florczak radnym a znajomość prawa samorządowego żadna. Wszystkie decyzje panie radny zapadają większością głosów a nie decyzjami przewodniczącego,z radnego wypowiedzi wynika że nie może pan się pogodzić z bycia w mniejszości w radzie.Niech pan próbuje przekonać do swoich pomysłów większość radnych siłą argumentów a nie lamentowaniem i opowiadaniem bzdur.
Gardzę radnymi i prowincjonalnymi ”politykami”
Gardzę radnymi i prowincjonalnymi ”politykami” 14.06.2018, 22:30
A Pan z własnej woli przestałeś być radnym ,czy też mówiac kolokwialnie wyborcy Pana olali? A może siła Pana argumentów nikogo nie była w stanie przekonać? Grasz Pan wariata? Nie znasz Pan jedynej siły ? To jest kasa prosze Pana.
Srsrsr
Srsrsr 14.06.2018, 16:32
A czemu Elek nie powiedział, że juz dogadani są z Martusią że ta za tydzień zdradzi burmistrza i zostanie przewodniczącą Rady za piekarza?
Uuu
Uuu 14.06.2018, 16:48
A dlaczego nikt nie mówi że pewne osoby próbowali przekupić panią w zusie
Misia
Misia 14.06.2018, 18:59
Niby kogo i po co?
Kaśka
Kaśka 14.06.2018, 10:24
Proszę nie oceniać, nie oskarżać na podstawie plotek to działa w dwie strony (pomówienia bardzo bolą bardziej niż prawda). Taki falstart przed przed sesją przewodniczącemu komisji rewizyjnej nie przystoi. Nie mogę użyć słowa nieprofesjonalny, bo radny to nie zawód, chociaż przez niektórych za taki uważany, zwłaszcza jak się miesza prace (zawodową ze społecznie-polityczną). Bycie radnym to też sposób na życie. Czysty lans dla kontynuacji. A trochę "dynamitu" (z pańskiej wypowiedzi), zimnej wody i hamulców by się przydało
hobbit
hobbit 14.06.2018, 09:59
Nie rozumiem radnego. Za "lwie serce" był przeciw, i ciągle widział afery, teraz też, zawsze jest na nie. Są różne światy, a ten jest wg. Elka. Ktoś kiedyś napisał"Jarosław Bielawę zbaw" i pewnie w to uwierzył....
xwoman
xwoman 14.06.2018, 10:06
...i do szkoły
bielawianin
bielawianin 14.06.2018, 07:50
Zamiast jeziora ciągle niech ktos pomyśli i górnej Bielawie no nic sie tam nie robi
Ania
Ania 14.06.2018, 18:47
Zapomnieli że to droga do Jeziorka ale wizytówka hahah
Mamy Misia w Bielawie i tyle
Kolosalne premie komendanta,wybujałe zarobki burmistrza i jego wicka,zapewne starczyło by na wiele zmian w tej części miasta,a jeszcze niewiadomo co wykażą rutynowe kontrole
Bielawa
Bielawa 14.06.2018, 07:25
Elek co ty bredzisz policja i prokurator zbadal wszystko i nie ma zadnych nieprawidlowosci tylko szkoda pieniedzy publicznych na takie akcje bo policji i prokuraturze trzeba zaplacic za wasze dziwne podejrzenia najpierw poczytaj o zamowieniach publicznych a poznie sie wypowiadaj zal mi ciebie jeszcze sie poplacz do adasia w mankiet i bedzie super a najlepiej poskarz sie rysiowi i andrzejkowi a co do dynamitu w *** przydal by ci sie
Czekam na konfiskatę majątków
Czekam na konfiskatę majątków 14.06.2018, 08:04
Widać rękę Nowakowej.Specjalistki od zamówień publicznych.
Prawnik
Prawnik 19.06.2018, 10:52
A ty wiesz co to zamówienia publiczne czy gdzieś słyszałeś i klepiesz bezmyślnie? Uważaj zeby twojego majątku starczylo na odszkodowanie za naruszenie dobrego imienia
Czekam na konfiskatę majątków
Czekam na konfiskatę majątków 19.06.2018, 12:24
czyjego imienia? specjalistki? Przecież wyrażnie jest napisane, że to jest specjalistka. Czy to obelga?
Prawnik
Prawnik 19.06.2018, 13:21
Publikowanie nazwiska osoby prywatnej bez jej zgody jest naruszeniem prawa. Pewnie o RODO, podobnie jak o zamówieniach też słyszałeś, że gdzieś dzwoni... jak tak łatwo konfiskujesz cudzy majątek to teraz martw się o swój
ergf
ergf 19.06.2018, 18:06
Prawniku, pewnie wiesz, że nie jesteś osobą prywatną tylko publiczną także nie strasz tylko pozywaj .buraku
llll
llll 19.06.2018, 17:59
widzę że nerwiki puszczają. Nowaków w Polsce jest mnóstwo. A Ty następnym razem zastanowisz się zanim komuś spalisz dom.
aha, a RODO wsadż sobie w d...
Czekam na wyrok
Czekam na wyrok 14.06.2018, 07:45
Nie ma??? Ha ha ha ha ha
Bielawianka
Bielawianka 14.06.2018, 06:49
Florczak, jak jesteś taki pro młodzieżowy i stawiasz na młodych to poco znowu kandydujesz? I kolejne lata będziesz blokował miejsce dla młodych. Nic nie zrobiłeś w ostatnim czasie dla Bielawy, a teraz w Sudeckiej stękasz, że może cię zwolnią. Bielawa zrobiła ostatnio naprawdę dużo, a wasze grono jak traci grunt pod nogami to atakuje. Te żałosne ataki przegrańców znosi Bielawa już całą kadencje i sobie świetnie z tym radzi. Taka postawa to wstyd!
Yyy
Yyy 14.06.2018, 08:07
Tak .kraść kraść. i jeszcze raz kraść.Tak wyglądała cała kadencja Łyżwy
Xyz
Xyz 14.06.2018, 07:47
To co piszesz to wstyd.
Antek
Antek 14.06.2018, 06:42
Miło możesz spędzić czas nad jeziorem, bo pracy w Bielawie raczej nie ma ,. Więc co tu robić ....jest trochę piachu można się zakopać i siedzieć. Podejrzewam że taki burmistrz z taką kasą raczej z rodziną tam nie będą spędzać czasu , a ty sobie tam spędzaj wolny czas i głosuj dalej na niego.
G
G 14.06.2018, 06:55
Z kim nie rozmawiasz , każdy narzeka na brak rąk do pracy. O czym ty mówisz ?
Bielawianin
Bielawianin 14.06.2018, 06:25
W ostatnich trzech latach bardzo dużo zrobiono dla mieszkańców bielawy. Powtarzam dla mieszkańców! Np.: Jezioro tętni życiem i to mi wystarczy żeby głosować w odpowiednim kierunku, ponieważ miło mogę spędzić tam czas z rodziną.
Maniek
Maniek 14.06.2018, 07:03
Stawiasz na Jezioro ,turystykę piekna wizytówka turystyczna.!!!
Ale wystarczy wjechać do Bielawy i co widmo i wiocha dolna Bielawa wita Ul.
Wolności masakra ,budynki obskurne ,puste witryny ,nie ma się czym chwalić.
A jak stawiasz tylko na Jezioro to strasznie pusto myślisz..a konkretniej sezonowo
Pozdrawiam.

Brawo Elek !!!
Bielawianin
Bielawianin 13.06.2018, 21:44
Takich upierdliwcow w radzie chyba nam nie trzeba .Jest pan zenujacy
Q
Q 13.06.2018, 22:40
I ty buraku sie smiesz nazywac bielawianinem
Bielawiamin
Bielawiamin 14.06.2018, 12:58
Kazdy ma prawo do wlasnego zdania .Brak ci kultury to idz do szkoly
.
. 13.06.2018, 17:21
Jak będą w radzie tacy młodzi jak ten Tkacz albo Warchoł to ja wolę starych.
Przemo
Przemo 16.06.2018, 10:18
Nie głosujcie na nauczycieli do rady bo to pomyłka wielka, a wuefisci to totalna porażka. Tylko swoją prywatę uprawiają i nic więcej moim zdaniem.
Kawę
Kawę 13.06.2018, 17:14
Chlopaki nie placza Panie Radny

Pozostałe