Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

ÓSEMKA ZAMKNIĘTA PO ZDERZENIU TRZECH AUT

ÓSEMKA ZAMKNIĘTA PO ZDERZENIU TRZECH AUT
12 maja około godziny 14,20 doszło do zdarzenia drogowego na 84 km DK-8 w Łagiewnikach przy wyjeździe do Wrocławia. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej i została zabrana na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło gdy kierująca samochodem marki Opel zatrzymała się żeby skręcić w osiedle wrocławskie. Jadący w tym samym kierunku samochód marki Seat już nie zdążył się zatrzymać i uderzył w tył Opla spychając go na przeciwny pas ruchu, gdzie wjechał w bok samochodu marki Mitsubishi.

Wszystkie samochody zostały poważnie uszkodzone. Droga na czas działania służb została zamknięta. Strażacy z OSP w Łagiewnikach kierowali ruchem na objazdy.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kierowca
kierowca 13.05.2018, 07:44
Wracałem z Wrocławia ok godz.16.30 i przed Radzikowem zostaliśmy przez strażaków skierowani na objazd. Szkoda tylko ,że w Łagiewnikach na światłach nikt nie pomyślał o regulacji ruchu , bo korek od strony objazdu był ogromny a światła pozwalały na zjazd 3 samochodów ! W wypadku na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał , ale dramatyczne jest u nas udrażnianie ruchu ! 4 straże pożarne do odłączenia akumulatorów (?) i wielogodzinne usuwanie 3 samochodów osobowych ?!

Pozostałe