Czwartek, 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

W II LO W DZIERŻONIOWIE ODDAWALI KREW

  • 13.03.2018, 16:37 (aktualizacja 14.03.2018 08:14)
W II LO W DZIERŻONIOWIE ODDAWALI KREW
Tradycją jest, że w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie odbywa się akcja zbiórki krwi, tak było i dzisiaj.

Akcja krwiodawstwa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły, a także innych mieszkańców Dzierżoniowa. Tym razem wydarzenie to połączone było  z prelekcjami pt. „O krwi i krwiodawstwie słów kilka”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Dzierżoniowie, Szkoły podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej w Łagiewnikach uczestniczyli w warsztatach pierwszej pomocy, a także mieli okazję zobaczyć akcję krwiodawstwa i zadać kilka pytań oddającym krew. Akcja odbyła się dzięki Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, a także Centrum Profilaktyki Zdrowotnej i Pomocy Przedmedycznej w Świebodzicach. 

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe