Poniedziałek, 19.02.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

"ŚMIERDZĄCY PROBLEM" W ŁAGIEWNIKACH

"ŚMIERDZĄCY PROBLEM" W ŁAGIEWNIKACH
Mieszkańcy Łagiewnik od kilku lat alarmują Urząd Gminy o swoim jak to nazywają "śmierdzącym problemie". List jakli złożyli w tej sprawie podpisało około 80 rodzin, niestety pomimo upływu czasu sprawa wciąż nie została rozwiązana, a ludzie nie chcą już dłużej znosić nieprzyjemnego zapachu.

 

Miejmy nadzieję, że problem mieszkańców Łagiewnik zostanie szybko rozwiązany, a do sprawy na pewno wrócimy niebawem. 

 

 

 

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka
mieszkanka 12.02.2018, 21:49
Szanowny Panie dyrektorze pyta Pan jaki to smród. Otórz my wychowani przy PGR wiemy dokładnie jak pachną pasze dla bydła, to jest perfuma w porównaniu z zapachem jaki wydobywa się z biogazowni. Smród jest nie do zniesienia, jakby gnijące resztki z ubojni połączyć z gnijąca kiszoną kapustą i do tego dodać zgniłe jaja. Wójt twierdzi, że pomoże rekultywacja odstojników? Znów pójdą ogromne państwowe pieniądze, a źródłem smrodu jest biogazownia! Skąd wiem, bo wącham to każdego dnia. Raz jest to zapach kiszonki z kukurydzy a za parę dni, smród opisany powyżej. Gdyby to były odstojniki to śmierdziałoby zawsze tak samo! Już śmieją się z Łagiewnik wszyscy okoliczni mieszkańcy przejeżdżający przez Łagiewniki. Może postawić jakiś znak drogowy.
nvmvn cmnv
nvmvn cmnv 11.02.2018, 15:04
jak wam się nie podoba to możecie się wyprowadzić do Bździszewa 500 km stad!!!
Nadzieja
Nadzieja 10.02.2018, 11:54
Niestety tak jest zawsze, mentalność prostych ludzi jak ma w tym interes to działa i robi sie nadzwyczaj aktywny. A jak nie ma korzysci to po co? Naszczescie inteligentni ludzie sie na to nie łapią. Gmina nie ma duzych inwestorow to bierze wszystko... moze niedlugo krematorium albo hodowla szynszyli?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.02.2018, 23:42
Niedługo protestować zaczną w Bielawie jak im Łyżwa cynkowie uroczyście otworzy.
Reprezentant Przystronia
Reprezentant Przystronia 9.02.2018, 21:35
Biogazownia to będzie "mały pikuś" w porównaniu ze Spalarnią śmieci którą wkrótce zaczną budować pomiędzy Łagiewnikami a Przystroniem. Trzeba będzie pomnożyć ten problem x 1000. Co do mobilizacji mieszkańców, to dramat jak na tak duże Łagiewniki. To samo mieliśmy w Przystroniu jak organizowaliśmy protest przeciwko spalarni. Może wypadało by w końcu połączyć siły i raz na zawsze skończyć z tymi pseudo-szemranymi-biznesami naszych rządzących!!??
Działajmy wspólnie
Działajmy wspólnie 12.02.2018, 17:53
Proszę o jakieś namiary na siebie.
Bisek
Bisek 9.02.2018, 21:17
Wojt czeka na odp. do listopada i potem juz nie będzie miał problemu, bo go nie będzie. Zostawi pomnik po sobie w Łagiewnikach. A odpoczywal będzie w Ligocie oddychajac powietrzem z lasu. Hipokryci. Cristina tez nagle sie uaktywnila, co juz z Panem Szczu.. sie nie dogaduje. ?widzi ze nie ma on szans to sie dokleila do Waldka K. Oby Waldek.w to sie nie wplatal.
Tomek
Tomek 13.02.2018, 17:39
Do nikogo się nie dokleiła, ona działa i ma podobne pomysły jak Waldek. Jesteś niedoinformowany Panie Bisek. Tak dla Twojej informacji to ona sprowadziła media po tym jak ją poprosiliśmy o pomoic, szkoda tylko że tak mało osób przyszło. Mieszkamy obok tego smrodu i powiiniśmy walczyć o zlikwodowanie tego dziadostwa.
Bisek
Bisek 9.02.2018, 21:04
Aktywna gmina i aktywny smród

Pozostałe