Sobota, 24.03.2018, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

JUŻ PO RAZ KOLEJNY CENTRALA 57 NA SCENIE WOŚP W DZIERŻONIOWIE

JUŻ PO RAZ KOLEJNY CENTRALA 57 NA SCENIE WOŚP W DZIERŻONIOWIE
14 stycznia 2018 roku zespół Centrala 57 zagra koncert podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godzinę 16:00.

Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie wystąpi dobrze znany na Dolnym Śląsku pop - rockowy zespół Centrala 57. Dzierżoniowska publiczność miała okazję poznać charyzmatyczne trio podczas ubiegłorocznego koncertu w ramach poprzedniego finału imprezy. Podczas niedzielnego koncertu usłyszymy największe przeboje zespołu - “Małe miasteczka” , “Mamy siebie”, a także najnowsze kompozycje z bogatego repertuaru zespołu. - Bardzo miło wspominam ubiegłoroczny koncert w ramach 25. finału WOŚP na rynku w Dzierżoniowie. Publiczność była wspaniała i mam nadzieję, że podczas niedzielnego koncertu również będzie się z nami doskonale bawić. - mówi Paweł Tur - założyciel, gitarzysta i wokalista zespołu. Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą niedzielę (14.01.2018 r.) podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie o godzinie 16:00. Nowości z życia zespołu można śledzić na fanpage’u Centrali 57 (https://www.facebook.com/Centrala57 ) i oficjalnej stronie ( centrala57.com.pl ).

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyq
xyq 14.01.2018, 21:58
Czegos tutaj nie rozumiem...Owsiak i spolka zbieraja na niemowlaki a fundacja WOSP popiera 'czarny protest" ktory jest za zabijaniem płodu do 12 tygodnia bez podawania powodu :(

Pozostałe