Wtorek, 16.01.2018, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

JADWIGA HORANIN NOWYM WICEBURMISTRZEM W BIELAWIE

JADWIGA HORANIN NOWYM WICEBURMISTRZEM W BIELAWIE
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Jadwiga Horanin dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie najprawdopodobniej już od 15 stycznia 2018 roku pełnić będzie funkcję wiceburmistrza Bielawy. Zastąpi na tym stanowisku odwołaną w grudniu 2017 roku Małgorzatę Greiner. Po publicznym oświadczeniu przedstawicielki bielawskiego PiS-u Ireny Skibniewskiej-Kozak o cofnięciu poparcia dla burmistrza Piotra Łyżwy może się okazać, że Jadwiga Horanin przywróci ponownie dobre relacje polityczne. Z informacji jaką uzyskaliśmy z Urzędu Miasta w Dzierżoniowie Pani dyrektor biblioteki funkcję tę miała pełnić tylko do września 2018 roku i odejść na zasłużoną emeryturę.

                       

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cc
Cc 12.01.2018, 22:27
Dlaczego na wice burmistrza pani z biblioteki a nie ktos z zarzadzania
Bielawa
Bielawa 6.01.2018, 11:40
Gratulacje Pani Jadwigo! troszkę Pani współczuję bo Bielawa jak widać po komentarzach to specyficzne miasto. Z jednej strony niewykształceni prostacy, z drugiej pyszałkowate, wychowane w blokowiskach pokolenie "tych lepszych z osiedli". Dźwiniel trzymał to towarzystwo krótko za twarz i siedzieli cicho. Pan Łyżwa jest tolerancyjny i nie wywyższa się ponad wszystkich stąd ta poufałość. Kultury uczą rodzice a klasę się nabywa mając dobry przykład. Jeżeli nie ma ani jednego ani drugiego trzeba mieć grubą skórę i robić swoje. Powodzenia Pani Jadwigo!
:-/
:-/ 5.01.2018, 20:06
Dorobi Sobie do emerytury i to nie mało...Głównie pewnie o to chodziło...
Gadali na poprzednią władzę a ta jest nie lepsza, wszędzie "ręka rękę myje". My zwykli tzw. "zjadacze chleba" nie możemy znaleźć pracy a tu proszę, mówisz i masz :-/
Ehh
Ehh 5.01.2018, 04:52
TĘ funkcję
tv
tv 4.01.2018, 21:18
Jarosław Kuźniar też jest z Bielawy :)))
fu2
fu2 4.01.2018, 22:11
Jarek aka Walmart reprezentuje wszystko co zle,zaklamane i prymitywne w polskich media :(
Gosia
Gosia 4.01.2018, 18:56
Dlaczego mieszkanka Dzierżoniowa, a nie ktoś z Bielawy?
Bb
Bb 4.01.2018, 20:37
Pani jest z Bielawy
pierwszak z S.P. nr.2 w Piławie Górnej
pierwszak z S.P. nr.2 w Piławie Górnej 4.01.2018, 18:33
Brawo pani Horanin.
pierwszak z wiejskiej w pilawie gornej
pierwszak z wiejskiej w pilawie gornej 4.01.2018, 18:30
brawo pani Horanin.
Łukasz
Łukasz 4.01.2018, 18:24
A M.M. nie miała ochoty na to stanowisko ?
Łukasz
Łukasz 5.01.2018, 22:11
Ochotę to ona miała, a teraz to tylko może na loda przez szybę popatrzeć. Po wyborach ludzie o niej zapomną.
życzliwa
życzliwa 4.01.2018, 18:09
Pani Jadwiga to tytan pracy lubiący nowe wyzwania. Powodzenia. Tylko nie wiem skąd ten PIS
Bin
Bin 4.01.2018, 17:47
To mądra kobieta, dobry menedżer. Ale się jej dziwię, że zdecydowała się wejść w to "bagienko", jakie zorganizował Łyżwa. Wszak pieniądze są ważne, ale przecież nie za wszelką cenę i w każdym towarzystwie...Tak czy inaczej, życzę Jej powodzenia i sukcesów.
obserwator
obserwator 4.01.2018, 16:19
Te relacje to niby z PiS ? Ta pani nie ma nic wspólnego z PiS.
Marcin
Marcin 4.01.2018, 16:00
Tydzien temu bylo info, że burmistrz nie zamierza zatrudnić drugiego wice i ???????
Ryś
Ryś 4.01.2018, 16:48
Tych dwóch nie ogarnia roboty i musieli kogoś wziąć :)
Max
Max 4.01.2018, 15:45
Ale po h? Aby się podliczylem pisowi kasę urząd wyda na wypłatę dla tej pani:)
august
august 4.01.2018, 15:44
nigdy bym nie pomyślał że ta pani to pis. szkoda b.szkoda.
yyy
yyy 4.01.2018, 18:45
ta pani nie nalezy do PiS
co to da
co to da 4.01.2018, 15:27
Szkoda, że zamiast Pani Greiner, a nie Runa.
Powodzenia
Powodzenia 4.01.2018, 14:56
W sumie nic nie ma do stracenia, a w CV sobie wpisze i na emeryturę.

Pozostałe