×
Czwartek, 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

1 LISTOPADA BĄDŹMY OSTROŻNI

  • 30.10.2017, 20:30
1 LISTOPADA BĄDŹMY OSTROŻNI
Dodatkowe patrole policji i strażników miejskich oraz kierowanie ruchem przez policję w najbardziej newralgicznych miejscach mają ułatwić poruszanie się pieszych i kierowców w sąsiedztwach dzierżoniowskich cmentarzy.

1 listopada kierowcy będą mogli zostawić swoje auta na parkingach przy cmentarzach oraz wzdłuż ul. Bielawskiej i Wrocławskiej. Przy cmentarzu komunalnym i parafialnym zostanie wyznaczone też specjalne miejsce postoju taxi. Komunikacja miejska, tak jak w poprzednich latach, będzie kursowała  jak w dni świąteczne. Ze względu na bardzo duże natężenie ruchu prosimy kierowców o ostrożność i szczególną uwagę na pieszych.  

Tymczasowa organizacja ruchu przy ul. Bielawskiej i Wrocławskiej będzie obowiązywać od 31 października, do 03 listopada

W najbliższych dniach, odwiedzając groby swoich bliskich będziemy skupieni na ciszy, spokoju i zadumie. Niestety nie wszyscy. Warto pamiętać, że niektórzy ten szczególny czas mogą wykorzystać jako okazję do kradzieży. Wybierając się na cmentarz, nie zabierajmy ze sobą dużych kwot i wartościowych przedmiotów.  

Mieszkańcy i odwiedzający w tych dniach Cmentarz Komunalny mogą skorzystać z elektronicznej wyszukiwarki grobów dostępnej na stronie www.dzierzonow.pl, w zakładce Urząd, dostęp do niej możliwy jest jest również poprzez kod OR, znajdujący się przy bramie wejściowej.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe